پیام ویژه به مسعود پزشکیان از شورای عالی امنیت ملی

کدخبر: ۶۵۸۹۰۰
اقتصادنیوز: دبیرشورای عالی امنیت ملی در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان منتخب مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
پیام ویژه به مسعود پزشکیان از شورای عالی امنیت ملی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ایرنا، علی اکبراحمدیان روز چهارشنبه (۲۰ تیرماه) در پیامی انتخاب دکتر مسعود پزشکیان را به عنوان رییس جمهور منتخب مردم تبریک گفت و افزود: انتخاب جنابعالی را که از یادگاران دفاع مقدس و همرزمان شهدای والامقام آن دوران سراسر افتخار بوده‌اید، به ریاست جمهوری اسلامی ایران، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در این پیام افزود: این گزینش ملّت مجاهد و مردم پر افتخار و شهید پرور ایران اسلامی که در یک مشارکت شکوهمند قریب به پنجاه درصدی حاصل آمد، توطئه های دشمنان امنیّت ملّی ایران را خنثی و سرمایه‌ای گرانبها برای تعقیب اهداف و منافع کشور، رفع مشکلات مردم و تحقق آرمان های اصیل انقلاب اسلامی فراهم آورد.

وی در این پیام تاکید کرد: دبیرخانه شورای عالی امنیّت ملّی، با نیک اندیشی، برکات آن را به خوبی قدر خواهد شناخت و تمامی ظرفیت های مادی و معنوی خود را برای مساعدت صادقانه به آن برادر گرامی در جهت حفظ و بهره برداری کامل از این فرصت بکار خواهد بست.

احمدیان خاطرنشان کرد: توفیق روز افزون جناب عالی در کسب رضایت الهی، تحقّق سیاست های رهبر معظم انقلاب اسلامی و دستیابی به آرزوهای مردم و آرمان های شهداء را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی