رئیس ستاد پزشکیان به این احزاب نامه نوشت+ متن نامه

کدخبر: ۶۵۹۰۹۵
اقتصادنیوز: ستاد پزشکیان به احزاب اصلاح‌طلب نامه نوشت.
رئیس ستاد پزشکیان به این احزاب نامه نوشت+ متن نامه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، در نامه محسن حاجی میرزایی، که مسئولیت تغییر و تحول نهاد ریاست جمهوری را بر عهده دارد، به دبیران کل احزاب اصلاح طلب آمده است: دکتر مسعود پزشکیان برای انتخاب با صلاحیت ترین همکاران در دولت چهاردهم (اعم از وزرا، معاونان و روسای سازمان های بزرگ دولت) به مشورت و مشارکت انجمن ها و نهادهای علمی و تخصصی، سازمان های مردم نهاد و احزاب باور دارد.

به همین منظور ساز و کار شفافی تعیین شده که با مشارکت نمایندگان این نهادها و بر اساس شاخص های تعیین شده تواناترین اعضای کابینه پیشنهاد و انتخاب شود.

در ترکیب کابینه تلاش برای ملی و فراگیر و توافق سازنده تر دولت، کاهش میانگین سنی کابینه و حضور زنان و نمایندگان متنوع ترین از جامعه مکسر ایران مورد توجه است.

خبر مرتبط
پیام تبریک دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس به پزشکیان/ شما کشور را در راستای تقویت صلح منطقه‌ هدایت می‌کنید

اقتصادنیوز: دبیرکل شورای همکاری خلیج‌فارس با تبریک پیروزی کاندیدای اصلاح‌طلب در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران، آن را نشان‌دهنده اعتماد ملت ایران به هدایت، خرد و چشم‌انداز آینده وی خواند.

سپاسگزار می شویم گزینه های پیشنهادی نهاد ارزشمندتان برای کابینه را به همراه رزومه، سرفصل اهداف و رویکردهای موردنظر «در حد یک صفحه» تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۲۴ تیر به آدرس ایمیل pezeshkian@tbz.med.ac.ir ارسال فرمایید تا در ساز و کار تعیین شده مورد ارزیابی قرار گیرند.

نامه به اصلاح طلبان

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی