حملات هوایی جدید آمریکا و انگلیس به یمن

کدخبر: ۶۵۹۱۶۲
اقتصادنیوز: ائتلاف آمریکا-انگلیس، منطقه «رأس‌عیسی» در غرب یمن را هدف حملات هوایی خود قرار داده است.
حملات هوایی جدید آمریکا و انگلیس به یمن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، جنگنده‌های آمریکایی-انگلیس عصر روز پنجشنبه بار دیگر استان الحدیده واقع در غرب یمن را بمباران کردند.

خبر مرتبط
پاسخ ایران به ادعای آمریکا/موشک ایرانی به انصارالله یمن ندادیم

اقتصادنیوز: نمایندگی ایران در سازمان ملل در پاسخ به ادعای آمریکا مبنی بر استفاده از موشک ایرانی توسط انصارالله یمن اعلام کرد: ایران هیچ تسلیحاتی در اختیار انصارالله یمن نگذاشته است.

شبکه خبری المسیره گزارش داد ائتلاف متجاوز آمریکا و انگلیس امروز در پنج نوبت، منطقه «رأس عیسی» در استان الحدیده واقع در غرب یمن را هدف حمله هوایی خود قرار داده است.

گزارشی درباره تلفات احتمالی مالی و جانی ناشی از این تجاوز هوایی آمریکا و انگلیس مخابره نشده است.

حملات آمریکا و انگلیس به یمن در واکنش به عملیات‌های ارتش یمن علیه کشتی‌های مرتبط با رژیم صهیونیستی در دریای سرخ، عرب و مدیترانه انجام می‌شود.

ارتش یمن از نوامبر ده‌ها حمله موشکی و پهپادی به کشتی‌های تجاری مرتبط با رژیم صهیونیستی در دریای سرخ و دریای عرب انجام داده است. ارتش یمن در حمایت از فلسطینی‌ها در نوار غزه این عملیات را انجام می‌دهد.

در مقابل واشنگتن ائتلاف دریایی بین‌المللی را به ادعای حمایت از کشتی‌رانی در دریای سرخ و دریای عرب ایجاد کرد اما طبق گزارش رسانه‌ها، این ائتلاف عملا در مقابل حملات موشکی انصارالله یمن شکست خورده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی