پیروزی 21 هزار میلیاردی شهرداری تهران در پرونده های قضایی

کدخبر: 398096
مدیرکل حقوقی شهرداری تهران گفت : از سال 1397 تاکنون توانسته ایم قریب به 21 هزار میلیارد تومان از حقوق شهرداری را در بخش های مختلف اعم از دیون عدالت اداری،کیفری،حقوقی،تجدید نظر و اعمال مواد 477 و 293 آئین دادرسی کیفری استیفا کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز ،عبدالحمید امامی با عنوان این مطلب که در نشست مدیران حقوقی مناطق 22 گانه با حضور صفری مدیر دفتر حوزه معاونت و معاونان اداره کل حقوقی افزود: همراهی و همکاری مدیریت شهری، در راستای تعامل سازنده و تکیه بر معیارهای قانونی، نقش مهمی در جهت احقاق حقوق  شهروندان در حوزه قضایی خواهد داشت.

وی با اشاره به عملکرد مطلوب مجموعه حقوقی شهرداری تهران، در راستای حفظ حقوق عامه گفت:  با توجه به مسئولیت خطیر پرسنل و همکاران در اداره حقوقی می بایست توجه و دقت بیشتری به پرونده ها و موضوعات حقوقی شهروندان داشته باشیم.

معاون شهردار تهران، ضمن تشکر از حمایت های دستگاه قضایی تصریح کرد: بدون حمایت های قضایی امکان خدمت رسانی به شهروندان وجود نخواهد داشت.

امامی با تاکید بر اینکه مدیران حقوقی در مناطق مشاوران امین و قابل اطمینان  مدیران هستند، افزود: این افراد به خوبی مسائل و مشکلات منطقه را شناخته و می‌توانند برای رفع مشکلات در تصمیم گری ها به شهرداران مناطق کمک کنند.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشکر از زحمات بی شائبه مدیران حقوقی مناطق 22 گانه افزود: همکاری و همدلی موجب تقویت هر چه بیشتر مجموعه مدیریت شهری خواهد شد و امیدوارم با این تعامل مناسب بتوانیم گام‌های موثرتری در جهت عمران وآبادانی هر چه بیشتر  شهر برداریم.

وی با اشاره به  ایجاد نشاط سازمانی در بهبود سطح بهره وری پرسنل ادامه داد: تلاش می کنیم محیطی برای پرسنل فراهم کنیم که عاری از  هرگونه مشغله فکری و ذهنی باشد و  بتوانند با نشاط بیشتری به شهروندان خدمت کنند.

مدیرکل حقوقی شهرداری تهران:

استیفاء 21 هزار میلیارد تومان از حقوق شهرداری در بخش های مختلف

در ادامه این نشست سید امیر حسین شمس مدیر کل حقوقی شهرداری تهران بر برنامه ریزی منسجم در سال جاری به منظور تحقق اهداف پیش رو در پیگیری پرونده های قضایی شهرداری وجلوگیری از تضییع حقوق آن تاکید کرد.

وی افزود: امید است که با تلاش مضاعف بتوان در راه احقاق حقوق شهروندان و مجموعه شهری قدم برداشت و در خصوص پرونده های موجود در مجموعه شهری چاره اندیشی کرد.

مدیرکل حقوقی شهرداری تهران با اشاره به توان و تخصص سرمایه انسانی در مجموعه حقوقی ادامه داد: با تلاش کارشناسان حقوقی از سال 1397 تاکنون توانسته ایم قریب به 21 هزار میلیارد تومان از حقوق شهرداری را در بخش های مختلف استیفا نماییم  اعم از دیون عدالت اداری،کیفری،حقوقی،تجدید نظر و اعمال مواد 477 و 293 آئین دادرسی کیفری که همین امر نشان از وجود بدنه سالم، پاکدست و قوی حقوقی در شهرداری تهران دارد.

  

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما