انصراف یک کاندیدای دیگر از شهرداری تهران/ کاندیدا 11 نفره شدند

کدخبر: 427236
اقتصاد نیوز : منتخب مردم تهران در شورای شهر ششم از انصراف صولت مرتضوی یکی از ۱۲ کاندیدای شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز ، پرویز سروری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که اعضای منتخب ۱۲ نفر از کاندیدای شهرداری تهران را مشخص کردند، اظهار کرد: اما شب گذشته صولت مرتضوی با ارسال متنی انصراف خود را اعلام کرد و حالا تعداد کاندیدای شهرداری تهران به ۱۱ نفر رسید.

وی با بیان این‌که این ۱۱ نفر تا یک هفته فرصت دارند تا برنامه‌های خود را به شورای شهر ارسال کنند تا نمایندگان مردم آنها را بررسی کنند، اظهار کرد: بعد از بررسی اولیه برنامه‌ها با این افراد مصاحبه خواهیم داشت و در حضور همه اعضای منتخب برنامه این افراد بررسی، نقد و مورد سوال قرار می‌گیرد و نهایتا اعضای شورای منتخب بعد از بررسی برنامه‌ها به سه نفر رای خواهند داد که از آن میان شهردار انتخاب خواهد شد.

سروری در پاسخ به این سوال که آیا ترکیب هیات رئیسه شورای شهر ششم نیز مشخص شده است یا خیر؟ گفت: بحث اصلی و زمان‌بر ما انتخاب شهردار بود که امیدواریم در این یک هفته که کاندیدا فرصت دارند که برنامه‌هایشان را به شورا ارائه کنند ما نیز در مورد ترکیب هیات رئیسه و یا حتی ترکیب کمیسیون‌ها با یکدیگر صحبت کنیم.

منتخب مردم تهران در شورای شهر ششم با رد برخی شایعه‌ها مبنی بر فشار بیرونی بر اعضای شورای منتخب در انتخاب شهردار اظهار کرد: مطلقا اینگونه نیست اما حتما از نظر مشورتی دوستان و حامیان‌مان استفاده می‌کنیم اما همه تصمیمات توسط اعضای شورای ششم اخذ خواهد شد و اینگونه نیست که با فشار تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما