چرا اقراریان صحن شورای شهر را ترک کرد

کدخبر: 452847
اقتصادنیوز : در جریان برگزاری جلسه امروز شورای شهر تهران درگیری لفظی بین یکی از اعضای شورای شهر تهران و معاون شهردار تهران رخ داد و در طی آن عضو شورای شهر صحن علنی شورا را ترک کرد.

به گزارش اقتصادنیوز ،در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران عباس شعبانی معاون عمرانی شهرداری تهران برای ارائه گزارش پشت تریبون قرار گرفت و در ابتدا خطاب به اعضای شورای شهر تهران گفت: بنده تذکری را می‌خواهم به اعضا شورای شهر تهران و البته خودم بدهم.

وی تصریح کرد: تذکر بنده اخلاقی است و به اعضا و به خودم مطرح می‌کنم.

در پی این اظهارات معاون شهردار تهران؛ مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران خطاب به معاون شهردار تهران گفت: شما در جایگاهی قرار ندارید که به اعضا تذکر بدهید. در ادامه نیز شعبانی معاون شهردار تهران تاکید کرد بنده می‌توانم این تذکر را که تذکر اخلاقی است هم به شما (اعضا) و هم به خودم بدهم.

پس از این درگیری‌های لفظی و ادامه آن مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات معاون شهردار تهران صحن علنی را ترک کرد.

در ادامه نیز عباس شعبانی معاون عمرانی شهرداری تهران از اعضا خواست تا سکوت کنند تا جلسه ادامه پیدا کند که این مسئله نیز منجر به واکنش حبیب کاشانی شد و وی خطاب به معاون شهردار تهران گفت: شما نمی‌توانید این مسئله را مطرح کنید.

در ادامه مهدی چمران ریاست شورای شهر تهران خطاب به معاون شهردار تهران گفت: اگر شما احساس می‌کنید آمادگی ارائه گزارش را ندارید این موضوع را به جلسه بعد موکول کنید، اما شعبانی اصرار کرد که آمادگی دارد و گزارش خود را ارائه خواهد کرد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما