طرح ویلاسازی در کدام استان‌ها اجرا می‌شود؟

کدخبر: ۶۴۷۳۴۴
اقتصادنیوز: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: در شهر‌هایی که اراضی در آنها به میزان کافی وجود دارد پروژه‌های ویلایی اجرا می‌شود که هم اکنون در ایوانکی تهران اجرایی شده است.
طرح ویلاسازی در کدام استان‌ها اجرا می‌شود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، ارسلان مالکی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه در  برخی از شهرهایی که اراضی در آنها به میزان کافی وجود دارد ما شاهد اجرای طرح های ویلایی سازی و ساخت واحدهای مسکونی با تراکم پایین هستیم گفت: اجرای طرح ویلایی سازی و  ساخت خانه های حیاط دار در شهرها و استان هایی که در آنها اراضی وجود دارد اولویت اصلی دولت است.

وی افزود: اجرای طرح های ویلایی سازی از سوی متقاضیان بسیار استقبال می شود و این طرح باعث استفاده بیشتر از ظرفیت های مردمی شده و سبب می شود که مشارکت های مردمی مطابق با شعار سال بیشتر شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اختصاص زمین به متقاضیان برای ساخت مسکن تدریجی و پرداخت تسهیلات نقش بسیار موثری در رسیدن به ظرفیت ساخت ۴ میلیون واحد مسکونی را دارد و در این شرایط دولت از تمامی ظرفیت های خود برای اجرایی شدن این طرح استفاده می‌کند.

مالکی بیان کرد: دولت  تمام تلاش خود را می کند  که  هرچه سریعتر اراضی مورد نیاز را خود را تامین کند تا از این ظرفیت مردمی که با دریافت تسهیلات ساخت و همچنین با تامین مصالح مورد نیاز و تخفیف های در صدور پروانه انجام می شود استفاده بیشتر کنیم و بتوانیم شعار سال را در حوزه مسکن محقق کنیم .

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی