دسترسی آسان مدیران شهری به قوانین و مقررات

کدخبر: 377527
اقتصادنیوز :‌نخستین شماره از دوره جدید بولتن قوانین و مقررات به همت اداره کل تدوین قوانین و امور شورا، تدوین و بر روی پرتال این اداره کل قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز،شهاب‌الدین صابونچی مدیرکل تدوین قوانین و امور شورا در این باره گفت: این اداره کل با هدف اطلاع و دسترسی آسان اعضای محترم شورای اسلامی شهر، مدیران ارشد شهرداری و کلیه کارکنان علاقمند به آخرین قوانین و مقررات، نسبت به استخراج و دسته‌بندی مصوبات مجلس شورای اسلامی، هیئت وزیران و همچنین آراء هیئت عمومی دیوان عدالت اداری مرتبط با حوزه مدیریت شهری اقدام نموده است.

وی با اشاره به لزوم اطلاع سریع و آسان مدیران شهری از آخرین قوانین و مقررات گفت:‌ تردیدی نیست که یکی از ابزارهای مؤثر مدیران، آگاهی و اشراف بر قوانین و مقررات و آیین‌نامه‌های مربوطه است و مدیران شهری با اطلاع از قوانین و مقررات، ضمن بهره‌مندی از آنها در تدوین طرح‌ها و لوایح و همچنین آیین‌نامه و دستورالعمل‌ها می‌توانند مناسبات خود را با شهروندان و مدیریت شهری تنظیم و از اقدامات ناهماهنگ و غیرقانونی اجتناب کنند. 

وی افزود: بنا داریم در فاز نخست از این پس به صورت منظم و در فواصل سه ماهه، این مستند ارزشمند و کاربردی را برای بهره‌مندی علاقمندان تدوین و منتشر نماییم و در فاز بعدی محتوای این بولتن در قالب یک سامانه در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

 

تیتر یک
  • آمریکا در مسیر بازگشت به دوران قبل از ترامپ؛

    اقتصادنیوز: جو بایدن وعده داده در برابر مجموعه گسترده‌ای از تهدیدهای جدید علیه امنیت ملی امریکا، رویکردی کاملا متفاوت…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید