امضای قراردادهای موردی ایرلاین‌های ایرانی با بوئینگ

کدخبر: 122443
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به امضای قرارداد با هواپیماسازی بوئینگ، گفت: پس از توافق هسته‌ای ایرلاین‌های داخلی با شرکت‌های هواپیماسازی اروپایی در راستای تامین نیازهای خود ارتباطاتی را برقرار کردند.

مقصود اسعدی سامانی اظهار کرد:‌ پس از توافق هسته‌ای ایرلاین‌های داخلی با شرکت‌های هواپیماسازی اروپایی در راستای تامین قطعات و تعمیر هواپیماها ارتباطاتی را برقرار کردند.

وی با تاکید بر این‌که مراودات شرکت‌های هواپیمایی داخلی با شرکت‌های اروپایی زیاد شده است، تصریح کرد: با توجه به این‌که همکاری‌ ایرلاین‌های ایرانی و شرکت‌های اروپایی پس از توافق هسته‌ای در مرحله مطالعاتی قرار دارد، 5 تا 6 ماه زمان نیاز است تا همکاری‌ها وارد فاز اجرایی شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با بوئینگ آمریکا نیز پس از توافق ارتباطاتی برقرار شده است، گفت: شرکت بوئینگ به‌طور مشخص اعلام کرده بود که این آمادگی را دارد تا بعد از توافق با شرکت‌های ایرانی همکاری کند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی بیان کرد: در این زمینه برخی شرکت‌های هواپیمایی داخلی قراردادهای موردی در رابطه با مدارک و داکیومنت‌ها با بوئینگ امضا کرده‌اند.

منبع:تسنیم

تیتر یک
  • آیا دوره ارزهای دیجیتالی تمام شده است؟

    یک تحلیلگر برجسته رمزنگاری که با پیش بینی دقیق زمان سقوط بازار ۲۰۱۹ به محبوبیت رسیده است ، به معامله گران هشدار می دهد…

از دست ندهید
بلیط هواپیما