پروازهای هواپیمایی آسمان تعلیق شد/تذکر کتبی سازمان هواپیمایی کشوری

کدخبر: 123830
در پی تاخیر ۱۰ساعته پرواز تهران- اهواز شرکت هواپیمایی آسمان که به نارضایتی مسافران این پرواز منجر شده بود، سازمان هواپیمایی کشوری صدور مجوز پروازهای فوق العاده این شرکت را تعلیق و تذکر کتبی داد.

سازمان هواپيمايی كشوری اعلام كرد: در پی تاخير ۱۰ساعته پرواز تهران- اهواز شركت هواپيمايی آسمان كه به نارضايتی مسافران اين پرواز منجر شده بود، سازمان هواپيمايی كشوری صدور مجوز پروازهای فوق العاده اين شركت را تعليق و تذكر كتبی داد.

با توجه به توجه نکردن شركت آسمان به دستورالعمل‌ها و مقررات اعلامی سازمان هواپيمايی كشوری، پاسخگويی نامناسب مسئولان شركت هواپيمايي آسمان و تاخير طولاني مدت پروازهای اين شركت در هفته‌های گذشته، سازمان هواپيمايی كشوری بارها خواستار تغيير در نحوه برنامه‌ريزی و تعامل مناسب با مسافران به ويژه در مواقع بروز تاخير پرواز شد.

به دنبال نبود برنامه‌ريزی منظم پروازها، اطلاع‌رساني و پاسخگويی نامناسب به مسافران، دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شركت‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپيمايی كشوری تا اطلاع ثانوي صدور مجوز پروازهای جديد و فوق‌العاده شركت هواپيمايی آسمان را به حالت تعليق درآورد.

شركت های هواپيمايی موظفند برابر دستورالعمل حقوق مسافر به برنامه‌ريزی دقيق برای انجام به‌موقع و منظم پروازها اقدام كرده و به هنگام بروز تاخير پروارهای احتمالی نسبت به اطلاع‌رسانی دقيق و ارائه تسهيلات لازم به مسافران اقدام كنند.

منبع:روابط عمومی سازمان هواپيمايی كشوری

تیتر یک
اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
از دست ندهید