تقویم سال نوی آواکتان این بار به شکلی دیگر رقم خورد!

کدخبر: ۶۳۲۸۳۱
باتوجه‌به تداوم مشکلات اقتصادی در کشور و لزوم حمایت از اقشار مختلف جامعه، آوا کتان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی هزینه خرید هدایای نوروزی سال ۱۴۰۳ را به امور خیرخواهانه اختصاص داد.
تقویم سال نوی آواکتان این بار به شکلی دیگر رقم خورد!

1

2

3

 در روزهای پایانی اسفند شاهد رسمی هستیم که هرسال مفصل‌تر برگزار می‌شود؛ سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک با ارسال هدایای تبلیغاتی نوروزی به مشتریان وفادار و همکاران خود تلاش دارند تا آنها را تحت‌تأثیر قرار دهند. این هدایا اغلب شامل انواع گجت‌ها، تقویم، خودکار و چند قلم از نمونه کالاهای تولیدی شرکت‌ها می‌شود. فارغ از اینکه بسته‌های هدایای نوروزی شامل بسته‌بندی‌هایی می‌شود که باعث آلودگی زیست‌محیطی زیادی هستند اغلب هدایا شاید به‌کرات از جانب شرکت‌ها به دست ما برسد.

 این هدایا که نشان عیدی را روی خود دارد؛ رسمی کهن در جشن نوروز است، شکرانه آمدن بهار. به همین منظور هلدینگ آواکتان که همواره در دوره فعالیت خود نسبت به جامعه و هم‌وطنان خود که در آن فعال است احساس مسئولیت می‌کند، مناسب دید در زمانه‌ای که شرایط اقتصادی کشور در تلاطم قرار گرفته و بسیاری از هم‌وطنان ما گرفتار و در بند هستند، به‌جای اهدای هدیه نوروزی شرایط و هزینه‌ها صرف بازگرداندن فردی به آغوش خانواده در شرف بازگشایی شکوفه‌های بهاری باشد. هلدینگ آواکتان در این امر نیک پیشقدم شده و تمامی هزینه‌های هدایای تبلیغاتی نوروزی را صرف آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمدی کرد تا تلاشی هرچند کوچک برای بهار جاودان را رقم زده و شادی را مهمان‌خانه‌ها کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سرمایه؛

      اقتصادنیوز: اردیبهشت ۱۴۰۲ و در اثر بخشنامه هیئت دولت بورس با ریزش مواجه شد و از کانال ۲.۳ میلیونی پایین رفت. امروز و…

    کارگزاری مفید