ناواران، نخستین شبکه ناوگان اجاره خودرو در کشور

کدخبر: ۲۰۴۳۱۶
برای نخستین بار در کشور ،‌ شبکه ناوگان اجاره خودرو با برداشتن شرط ضامن، چک و سفته، سند و جواز کار و غیره از شروط اجاره خودرو، راه اندازی شد .
ناواران، نخستین شبکه ناوگان اجاره خودرو در کشور

اجاره خودروی ایرانی به سبک جهانی با رویکرد اعتماد به مشتری در ابتدا با ایجاد ناوگانی متشکل از هزار خودروی صفر کیلومتر در سراسر کشور ایران از انواع اقتصادی تا تجاری و در تمامی شهرهای اصلی کشور و تمامی فرودگاه‌های اصلی و با هدف ارتقاء واقعی خدمات خوب و خدماتی همانند کشورهای پیشرفته در ایران سرمایه‌گذاری نموده و این مهم با جلب همکاری سایر شرکای تجاری و جذب سرمایه تا رسیدن به هدف ایجاد شبکه‌ای بالغ بر صد هزار خودرو و گسترش شبکه به کلیه شهرستان‌های کوچک ایران ادامه خواهد یافت.

55

مدل تجاری ناواران، با محوریت اعتماد به مشتری، امکان اجاره خودرو بدون راننده با استانداردهای روز دنیا و بدون دریافت تضامین سنتی همانند چک و سفته و اسناد ملکی را فراهم می‌سازد.

به‌ گفته سخنگوی این ناوگان، مشترکین در بدو ورود ارزیابی و تعیین سطح می‌گردند، پس از انجام هر رزرو با توجه به کیفیت نگهداری خودرو از یک طرف و بررسی اطلاعات سامانه موقعیت‌یاب از طرف دیگر راننده به‌عنوان راننده خوب رتبه‌بندی شده و پس از ارتقاء به سطح‌های بالاتر، ودیعه پرداختی نیز بصورت پلکانی کاهش یافته و نهایتاً به صفر می‌رسد. رانندگان خوب همچنین خودروها را با مبالغ کمتری اجاره می‌نمایند.

 

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید