700هزار راننده در اسنپ ثبت نام کرده اند

کدخبر: ۲۱۷۰۴۰
گروه بنگاه ها:اسنپ هم اکنون به رکورد یک میلیون سفر روزانه رسیده که این میزان ۸۵ درصد از سهم بازار تاکسی‌های آنلاین است. هم اکنون ۷۰۰ هزار راننده در اسنپ ثبت‌نام کرده و به فعالیت می‌پردازند.
700هزار راننده در اسنپ ثبت نام کرده اند

به گزارش اقتصاد نیوز، ژوبین علاقبند عضو هیئت مدیره اسنپ با اعلام این مطلب در مورد استارتاپ‌های گروه اینترنت ایران گفت: ، اسنپ فود نیز با ثبت ۲۰ هزار سفارش آنلاین ، روزانه ۷۵ درصد بازار سفارش آنلاین غذا را در اختیار خود دارد. بامیلو دیگر عضو این گروه است که با ثبت ۲۰۰ هزار سفارش در "حراجمعه" توانسته رکورد خوبی از خود به جا بگذارد.

 وی که این مطالب را در جریان بازدید پروانه مافی نماینده مجلس به همراه سلجوقی عضو هیأت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران از گروه اینترنتی ایران (گروه اسنپ) اظهار می کرد افزود: گروه اینترنتی ایران ۲۵۰۰ نفر کار مستقیم ایجاد کرده  که در دفاتر مختلف مشغول به کارند. با تلاش‌های این هلدینگ اینترنتی ۱۸ نفر ایرانی از خارج برای کار در گروه اینترنتی ایران آمده‌اند.

اسنپ

علاقبند افزود:یک میلیون کالا در این فروشگاه اینترنتی توسط ۸ هزار فروشنده ثبت شده است. اسنپ تریپ هم با ثبت ۱۲ هزار رزرو ماهیانه و همکاری با ۸۰۰ هتل به کار خود ادامه می‌دهد. اسنپ باکس و هیت نیز دو استارتاپ جدید این مجموعه هستند.

او در مورد موارد امنیتی و احراز صلاحیت رانندگان اعلام کرد: « تعامل با پلیس امنیت و امکان ناجا را آغاز کردیم. تأییده صلاحت راننده‌ها را از سامانه‌های این دو بخش پلیس در مدت ۷۲ ساعت می‌گیریم. ما ارزیابی لحظه‌ای برای رانندگان داریم که امتیازدهی مردم به رانندگان است. ۵۰ درصد مسافران به رانندگان ما امتیاز می‌دهند. اگر معدل امتیاز راننده از ۴.۷ کمتر شود یک هفته تعلیق می‌شوند و در صورت ادامه پیدا کردن روند نارضایتی،  همکاری با راننده قطع می‌شود.

وی افزود: ما شکایت مردم را جدی می‌گیریم وبرای این کار یک واحد رسیدگی به شکایات داریم. سعی ما حفظ کیفیت ماشین و رانندگان در طول زمان است. این کار را با آموزش رایگان انجام می‌دهیم که به صورت آنلاین و حضوری است.»

بر اساس آمارهای ارائه شده هم اکنون ۳ هزار راننده زن برای خدمت‌رسانی به بانوان تهرانی در بخش اسنپ بانوان با نام اسنپ رز فعالیت دارند.»

در این دیدار مدیران بخش‌های مختلف گروه اینترنت ایران از جمله اسنپ، اسنپ‌تریپ و اسنپ فود، گزارشی در مورد عملکرد و کارایی استارتاپ‌های خود ارائه کردند.

مهرداد عبدالرزاق مدیر ارشد اجرایی اسنپ فود نیز در این دیدار اعلام کرد که اسنپ‌فود همکاری با ۸۰ شیرینی فروشی تهران را آغاز کرده است تا علاوه بر غذاهای رستوران‌ها و فست‌فودها، شیرینی‌جات نیز به سبد محصولات اسنپ‌فود اضافه شود.

گروه اینترنتی ایران (گروه اسنپ) از سال ۱۳۹۳ در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است. راکت اینترنت، ام‌تی‌ان و ایرانسل، سه سهامدار سرشناس این گروه اینترنتی است.

 

 

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید