کدخبر: ۲۲۳۶۲۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

موفقیت یک استارت آپ در کنگره برند ملی

گروه بنگاه‌ها: در پنجمین گردهمایی مسئولین دولت و مدیران بنگاه‌های برتر اقتصادی ایران، از پلتفرم تبلیغاتی یکتانت به عنوان رهبر تبلیغات اینترنتی ایران در سال ۹۶ تقدیر شد.

به گزارش اقتصادنیوز، پنجمین گردهمایی مسئولین دولت و مدیران بنگاه‌های برتر اقتصادی ایران، با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رییس شورای رقابت، رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

photo_2018-07-03_11-56-45

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این مراسم با اشاره به تصمیم دولت درباره ممنوعیت واردات برخی کالاها، وضعیت جدید را فرصت تازه‌ای برای برندسازی در کشور دانست و گفت: شرایط تحریم بهترین فرصت برای احیای برندهای ملی است. باید ضمن ترغیب مردم به حمایت از کالای ایرانی، کیفیت محصولات را نیز ارتقا دهیم؛ در این صورت برندسازی و اشتغال نیز گسترش می‌یابد.

وی با بیان اینکه برند رابطه معناداری با اقتدار ملی دارد، افزود: ما می‌توانیم از برندهای خود  برندهای بزرگ ایجاد کرده و ساخت ایران را اطمینان بخش کنیم. با اعتماد داخلی، سرمایه‌های اجتماعی و افزایش دارایی‌های نهفته در خلاقیت ایرانی، رابطه معناداری بین برند و اقتدار ملی بروز می‌یابد.

در این مراسم همچنین علیرضا محجوب به عنوان رییس کنگره سراسری برند ملی، اقتدار ملی، با بیان اینکه هدف دولت و مجلس شورای اسلامی حمایت از تولید ملی است، گفت: با توجه به ادعای وزارت خزانه داری آمریکا مبنی بر وجود 22 میلیارد دلار ارز در ایران، احتمال دارد این وزارتخانه تصمیم بر باطل کردن اسکناس‌های موجود در ایران بگیرد.

photo_2018-07-03_11-56-39

بر اساس این گزارش، برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری صنعت معدن و تجارت، نبی هزارجریبی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، حمیدرضا فولادگر رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی، مصطفی کواکبیان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، علی اکبر اولیا رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران و رضا شیوا رییس شورای رقابت، از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.

در پایان این مراسم، از پلتفرم تبلیغات یکتانت به عنوان یکی از برندهای برتر ایران در سال 96، با اهدای تندیس برند برتر ملی، تقدیر شد. این نخستین بار است که یک استارت آپ این جایزه را دریافت می‌کند.