کدخبر: ۲۶۹۲۵۲ لینک کوتاه

تخفیف های ویژه «حراجستون» در فروشگاه های رفاه سراسر کشور

گروه بنگاه ها- بیش از ۳۰۰ قلم کالا با تخفیف بالای ۴۰ درصد در فروش ویژه «حراجستون» در فروشگاه های رفاه سراسر کشور در تاریخ های یکم، دوم و سوم اسفندماه در فروشگاه های زنجیره ای رفاه به فروش می رسد.

مدیر بازاریابی و برندینگ شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با اعلام این خبر گفت : در حراجستون بیش از 300 قلم کالا با تخفیف بیش از 40 درصد به فروش می رسدکه  مواد غذایی، لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد شوینده، انواع میوه و سبزیجات تازه، پوشاک و... از جمله اقلام کالایی منتخب است . علی صبری با بیان اینکه در این حراج بزرگ آخر سال در فروشگاه های رفاه سراسر کشور با تخفیفات ویژه به فروش می رسد، افزود: این مدل سالهاست در کشورهای دیگر رایج است و رفاه برای اولین بار در ایران حراج پایان سال را به شکلی وسیع برگزار می کند.

صبری خاطرنشان کرد: مشتریان می توانند در کنار بهره مندی از تخفیفات فوق العاده فروش ویژه «حراجستون» با هر  ۱۰۰ هزار تومان خرید 1 امتیاز و مانند قرعه کشی های قبلی، با افزایش امتیاز و خریدهای بیشتر می توانند شانس خود را جهت برنده برنده شدن یک دستگاه خودرو برلیانس افزایش دهند. همچنین مشتریان می توانند جهت شرکت در قرعه کشی ها بعد از خرید شماره موبایل را جهت ثبت در سامانه باشگاه مشتریان رفاه به صندوق دارهای مستقر در فروشگاه ها ارائه دهند.

وی در پایان افزود : مشتریان می توانند اخبار جدید و اسامی برندگان جشنواره “برفاره” رفاه را از طریق سایت اینترنتی، اینستاگرام، تلگرام، اپلیکشین رفاه من و آپارات رفاه در فضای مجازی هم دنبال کنند.