کدخبر: ۲۸۵۸۲۹ لینک کوتاه

حضور یک شرکت صنایع غذایی با ۳۰۰نوع محصول در بازار

گروه بنگاه ها- معاونت فروش و بازاریابی شرکت "آماده لذیذ "با بیان اینکه این شرکت سبد غذایی و محصولات متنوعی تولید می کند،گفت: این شرکت با هدف تسریع و آسان سازی آشپزی شروع به کار کرد و با اعتقاد به ارایه محصولاتی متفاوت، در حال حاضر در صنعت غذاهای آماده و نیمه آماده پیشگام است.

به گزارش اقتصادنیوز؛ علی میرزابیگی افزود: آماده لذیذ در حال حاضر  10 برند در زمینه  غذایی داردکه شامل محصولاتی مانند سوپ آماده، نودل، چاشنی و عصاره، پودر سوخاری، روغن زیتون، قهوه، شیرینی و شکلات و ده ها نوع کالای دیگر هستند.

به گفته وی  روند تولید محصولات به خوبی پیش رفته تا جایی که این شرکت در حال حاضر با 300 نوع کالا در بازار حضور پررنگ و پر قدرتی دارد.

وی در خصوص عرضه محصولات در فروشگاه‌های زنجیره‌ای تاکید کرد: در اولین گام برای جدایی از شرکت‌های پخش در فضای فروشگاه‌های زنجیره‌ای مستقر شدیم و توزیع همه ١٠ برند شرکت توسط نیروهای مجموعه آماده‌لذیذ انجام گرفت . با اینکه خرید مشتریان از فروشگاه های زنجیره ای قابل توجه نبود، اما شرکت آماده لذیذ با علم به افزایش سهم این بازار از همان ابتدا نگاه ویژه تری به فروشگاه های زنجیره ای داشت.

میرزابیگی ادامه داد:  سعی کردیم با ارائه طرح سمپلینگ در همان نقطه‌ فروش با مشتری‌هایمان ارتباط برقرار کرده و محصولاتمان را به آنها معرفی کنیم. به رغم اینکه محصولات آماده لذیذ با دو برند الیت و کوپا از دسته مواد مصرفی ضروری نیستند هرساله سهم فروش بیشتری را به خود اختصاص می دهند.

وی در مورد دلایل افزایش  تمایل برای خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت:یکی از دلایل آن ورود رقبای خارجی به بازار بود که باعث شد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخفیف‌ها افزایش داشته باشد. ضمن اینکه در فروشگاه‌ها یک پکیج کامل از چیزهایی که نیاز دارید وجود دارد و به شکلی با امکاناتی که وجود دارد تفریح را همراه با خرید برای مردم ایجاد می کند که خرید لذت بخشی پر از تخفیف و تفریح انجام دهند .

وی با بیان اینکه برنامه های توسعه ای متعددی در مجموعه تعریف کرده ایم، تاکید کرد: برای حضور متفاوت و خلاقانه در فروشگاه های زنجیره ای ، تولید و توسعه محصولات مرغوب و با کیفیت ، عرضه محصولات و خدمات با توجه به نیاز مشتریان و شرکای تجاری ، پروژه ها و دستور کارهای مهمی مشخص کرده ایم که امیدواریم مشتریان و شرکای تجاری وفاداری را برای این مجموعه ایجاد کند.

 

این مطلب برایم مفید است
31 نفر این پست را پسندیده اند