کدخبر: ۲۹۹۱۱۴ لینک کوتاه

جای خالی کیش

برنامه های پروازی ایرباس ۳۲۱ کیش ایر اعلام شد

اقتصاد نیوز: سرپرست معاونت بازرگانی و خدمات فرودگاهی هواپیمایی کیش طی نامه ای به شرکت های خدمات مسافرت هوایی برنامه پروازی ایرباس ۳۲۱ را اعلام کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز، در این نامه امده است در نظر می باشد با هواپیمای ایرباس 321 مسیرهایی برقرار شود، درصورت تمایل نسبت به ارایه درخواست کتبی جهت تعداد صندلی مورد نظر ،قیمت هرصندلی و میزان سپرده نقدی قابل پرداخت ، حداکثر تا 27 مرداد 98 به هواپیمایی کیش ایر اعلام نمایید.

حمیدرضا خاکسا سرپرست معاونت بازرگانی و خدمات فرودگاهی کیش ایربه آژانس های مسافرتی برنامه هوایی ایرباس 321 را به صورت چهار روز درهفته از فرودگاه امام خمینی – بغداد – امام خمینی ؛ چهار روز در هفته مشهد – بغداد – مشهد ؛ دو روز در هفته امام خمینی – ازمیر-امام خمینی ؛ پنج روز در هفته امام خمینی –استانبول – امام خمینی اعلام کرده است.

این درحالی است که ایرباس 321 کیش ایر که 24 مرداد 98 نخستین پرواز خود را به عنوان نخستین پرواز داخلی از فرودگاه امام خمینی به جزیره کیش انجام داد، قرار بود ، به صورت روزانه از گستره ایران به جزیره کیش پرواز داشته باشد.

به عبارتی گمانه زنی هایی که از کریدور پروازی از فرودگاه امام خمینی به جزیره کیش مبنی برجذب گردشگر بیشتر به این جزیره بود ، جایی در پروازایرباس کیش ایر ندارد.

 

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند