کدخبر: ۳۰۱۰۲۰ لینک کوتاه

تلاش فولادهرمزگان برای بهبود محیط کار

گروه بنگاه ها : همزمان با هفته دولت و در راستای بهبود کارآمدی محیط کار، ارتقاء سلامت و عملکرد کارگران، واحد همیار کارکنان شرکت فولاد هرمزگان ، با حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، مدیر کل بهزیستی، و جمعی دیگر از مدیران سازمان ها و نهادهای استان هرمزگان در محل بهداری این شرکت افتتاح شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی فولاد هرمزگان , با راه اندازی واحد همیار کارکنان شرکت فولاد هرمزگان، 3 هزار و 800 نفر  از کارکنان و شرکتهای پیمانکاری این شرکت از خدمات این واحد بهره مند می شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان هدف از افتتاح این واحد را عملیاتی کردن برنامه راهبردی پیشگیری از اعتیاد در محیط کاری و کمک به بررسی مسایل بهره وری، شناخت و حل نگرانی های شخصی کارکنان، کاهش حوادث ناشی از کار و افزایش ایمنی محیط کار عنوان کرد.

ابراهیمی ضمن ابراز رضایت از مدیریت و عملکرد فولاد هرمزگان در حوزه های آموزشی ایمنی ، ورزشی ، فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت :  گزارش های ارائه شده نشانگر رعایت استاندارها در این زمینه است .

مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان نیز در این مراسم  گزارشی از تاریخچه و عملکرد این شرکت ارائه نمود و با تاکید به اینکه شرکت فولاد هرمزگان یک شرکت تولیدی است اظهار داشت :  در کنار تولید محور بودن ، کارکنان و خانواده های محترم  آن ها برای ما حائز اهمیت هستند .

وی با اشاره به فعالیت های انجام شده در راستای مسئولیت های اجتماعی فولاد هرمزگان  افزود : فولاد هرمزگان علیرغم محدودیت ها و مشکلاتی که بر اثر تحریم های ظالمانه امریکا با آن روبرو است ، همواره سعی کرده در تحقق مسئولیت های اجتماعی و در حد توان و وسع خود پیشرو باشد .

 وی با اشاره به حجم بالای درخواست ها در این حوزه، هدفمند نمودن مسئولیت های اجتماعی صنایع را یکی از خواسته های فولاد هرمزگان عنوان کرد .

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند