کدخبر: ۳۰۱۱۶۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

آزمون مشاوران فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ( نصر ) در نظر دارد آزمون مشاوران رتبه ۳ فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هجدهم مهرماه آینده برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی نصر کشور ؛ داوطلبانی که تمایل دارند در این آزمون شرکت کنند می توانند از دهم شهریورماه با مراجعه به پورتال های سازمان های نظام صنفی استانی برای این آزمون ثبت نام کنند . 

ثبت نام آزمون مشاوران رتبه 3 فناوری اطلاعات و ارتباطات تا هفتم مهرماه ادامه خواهد داشت و نتایج مقدماتی آن نیز بیست و یکم مهرماه اعلام خواهد شد . 

داوطبان برای شرکت در این آزمون ابتدا می بایست به عضویت سازمان های نظام صنفی رایانه ای استانی درآیند . آنها پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور با مراجعه به صفحه شخصی خود در پرتال استانی می توانند در بخش آزمون در این صفحه و پرداخت هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه بانکی ثبت نام کنند . 

داوطلبان می توانند از چهار رشته تخصصی در نظر گرفته در آزمون تنها در دو رشته ثبت نام کنند . درعین حال شرکت در آزمون عمومی الزامی است . این آزمون هم زمان در سراسر کشور و به صورت استانی برگزار می شود.

برای آگاهی از منابع آزمون و اطلاعات تکمیلی می توان به پرتال سازمان نظام صنفی رایانه ای کشوربه نشانی  irannsr.org   و پرتال های استانی مراجعه کرد .  

داوطلبانی که با موفقیت در این آزمون مجوز مشاوره رتبه 3 را کسب می کنند می توانند به عنوان مشاور در پروژه های این حوزه فعالیت رسمی داشته باشند و این مجوز صلاحیت آنها را در ارائه نظرات کارشناسی در این پروژه ها تایید می کند .

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند