کدخبر: ۳۰۲۹۱۰ لینک کوتاه

برگزاری کنفرانس نقش مناطق آزاد در توسعه کشور به میزبانی منطقه آزاد ارس

اقتصادنیوز: اولین کنفرانس بین المللی نقش مناطق آزاد در توسعه کشور به میزبانی منطقه آزاد ارس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، اولین کنفرانس بین المللی نقش مناطق آزاد توسط گروه مدیریت و پردیس های بین المللی دانشگاه تبریز و با همکاری سازمان منطقه آزاد ارس آبان ماه امسال برگزار می شود. 

اهمیت تجارت بین الملل و نقش مناطق آزاد در تسهیل این امر و کمک به رشد، توسعه و بهبود اقتصاد کشورها از جمله اهدافی است که در اولین کنفرانس بین المللی نقش مناطق آزاد در توسعه کشور دنبال می شود. 

این کنفرانس در 3 محور اصلی «اقتصادی، مدیریتی»، «اجتماعی، فرهنگی و امنیتی» و «صنعت و فناوری» میزبان مدیران و فعالان حوزه های مرتبط از کشورهای مختلف جهان خواهد بود. 

کنفرانس بین المللی نقش مناطق آزاد در توسعه کشور 27 آبان 98 در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز واقع در منطقه آزاد ارس، شهر جلفا برگزار می شود. 

4cdf12b4-7848-4fae-845b-cc799c084dfc

محققین و فعالان حوزه های یاد شده از جمله جامعه علمی دانشگاهی و فعالان تجارت و بازرگانی می توانند مقالات خود را تا تاریخ 15 مهر 98 از طریق ایمیل به آدرس icftz@tabrizu.ac.ir به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند. 

مهلت ثبت نام برای حضور در کنفرانس تا 10 آبان 98 بوده و ثبت نام از طریق سایت کنفرانس به آدرس http://icftz.ir امکانپذیر است. 

علاقمندان به دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت رسمی کنفرانس مراجعه کرده و یا از طریق شماره 04133392367 با دبیرخانه کنفرانس تماس بگیرند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند