کدخبر: ۳۰۳۶۶۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

افزایش سرمایه شرکت بیمه رازی، به زودی

گروه بنگاه ها: مدیر عامل بیمه رازی ترکیب پرتفوی کنونی را متوازن و مطلوب عنوان کرد و خواستار افزایش کمیت پرتفوی با کیفیت فعلی شد.

به گزارش اقتصادنیوز، نشست هم اندیشی مدیران ستاد و استانها با حضور  بختیاری مدیر عامل بیمه رازی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

در این نشست سرپرست مدیریت راهبری شبکه فروش  بیمه رازی در خصوص ایجاد شبکه حرفه ای فروش و درجه بندی نمایندگان بر اساس عملکردشان و برنامه های ارتقاء نمایندگان صحبت نمود و نیز مدیر توسعه راهبری بازار، تدوین برنامه بازاریابی را یکی از اولویتهای شرکتهای بیمه عنوان کرد و وضعیت سوددهی رشته های مختلف در بازار فعلی را بررسی نمود.

در ادامه  مدیر عامل بیمه رازی به تبیین وضعیت شرکت پرداخت؛ ایشان ترکیب پرتفوی کنونی را متوازن و مطلوب عنوان کرد و خواستار افزایش کمیت پرتفوی با کیفیت فعلی شد .

وی همچنین رشد سود سرمایه گذاری در شرکت را نقطه مثبت دیگر عملکرد بیمه رازی دانست و جهت کمک به بخش سرمایه گذاری، شعب را به فروش های نقدی تشویق نمود.

بختیاری همچنین افزود:” خوشبختانه فرایند ابتدایی افزایش سرمایه شرکت آغاز شده است و به زودی شاهد افزایش سرمایه شرکت بیمه رازی خواهیم بود.” در پایان این جلسه تعدادی از مدیران استانها به صورت ویدئو کنفرانس مطالب و نقطه نظرات خود را بیان کردند.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند