کدخبر: ۳۰۶۱۴۶ لینک کوتاه

خدمات سئو سایت چیست؟

خدمات سئو سایت چیست و اصلا چرا باید نسبت به سئو سایت حساس باشیم؟ سئو سایت به همه آن فعالیت هایی گفته می شود که بواسطه آن وب سایت شما می تواند از رونق خوبی برخوردار باشد. سئو و بهینه سازی سایت از جمله خدمات طراحی وب سایت است. زمانی یک وب سایت رونق خوبی دارد که بتواند معیار های سرچ گوگل را تا آنجایی که ممکن است رعایت کند تا بتواند در نتایج سرچ گوگل در صفحه اول قرا گیرد.

 البته هدف استفاده از طراحی سایت  فقط برای این  منظور نیست. قرار گرفتن در صفحه نخست سرچ گوگل خوب است اما کافی نیست. خدمات طراحی سایت باید به گونه ایی انجام شود تا وب سایت در سه گزینه اول و در صفحه اول سرچ  قرار بگیرد.

آنگاه می توان گفت که از سئو سایت به درستی استفاده شده است. البته قرار گرفتن در سه گرینه اول، صفحه اول گوگل پایان کار نیست و در واقع می توان گفت پایانی برای این موضوع وجود ندارد. پس از قرار گرفتن در این  جایگاه باید تلاش کنید تا این موقعیت را حفظ کنید چون تنها کسری از ثانیه، تنبلی نیاز است تا به قعر صفحات سرچ گوگل سقوط کنید. 

به عنوان مثال با طراحی سایت شرکتی و شروع به کار آن قدم به دنیایی گذاشته اید که باید هر روز خلاق باشید و هر لحظه چیز های نو و ارزشمند را به مخاطب ارائه دهید. به زبان ساده و قابل فهم باید گفت خدمات سئو سایت به شما کمک می کند تا به گوگل ثابت کنید که شما مهم و ارزشمند هستید و لیاقت این را دارید تا از طریق موتور جستجوگر گوگل مورد بازدید بی نهایت کاربر قرار بگیرید. 

با استفاده از  خدمات طراحی سایت دیجی ویت می توانید ارزشمندی خود را به گوگل ثابت کنید. برای این منظور کافی است تا با کارشناسان و متخصصان دیجی ویت در تماس باشد و از خدمات سئو دیجی ویت بهره مند شوید. دیجی ویت  در طراحی سایت به شما کمک می کند تا در نتایج بالای سرچ گوگل قرار بگیرد و با قدرت از جایگاه خود در برابر بینهایت رقیب دفاع کنید. کار سختی است اما با دیجی ویت می توانید به این جایگاه دست یابید. 

سئو سایت و مزایای آن 

همانطور که تا  به الان فهمیدید خدمات سئو سایت یعنی بهینه سازی سایت برای یافتن جایگاه بالای سرچ در گوگل، اما باید در نظر داشته باشید تنها هدف خدمات سئو سایت این موضوع نمی باشد، بلکه غنی سازی سایت به لحاظ محتوا و کاربرد برای کاربر نیز از جمله خدمات طراحی سایت می باشد که از اهمیت ویژه ایی برخوردار است .

یکی از مهم ترین خدمات سئو بازاریابی محتوا می باشد. در این راستا سعی می شود تا با استفاده از  پایگاه داده ها کلمات و واژه های کلیدی مرتبط با کسب و کار شناسایی و تحلیل شوند، سپس تلاش میشود تا متنی براساس این کلید واژه ها برای وب سایت نوشته شود . استفاده و تکرارمناسب کلید واژه ها و کلمات کلیدی مر تبط می تواند جاسوس های گوکل را تحریک کند تا متن شما را به عنوان یک محتوای ارزشمند در نظر بگیرند و جایگاه نخست را به آن اختصاص دهند.

البته ماجرا به همین جا ختم نمی شود؛ نوشتن تولید محتوا و استفاده از آن تکنیک های خاص خود را دارد که با رعایت کردن آنها می توان نظر گوگل را به خود جلب کرد مثلا اینکه کلید واژه در دامنه سایت وجود داشته باشد  و به عنوان اولین کلمه در آن نیز باشد. علاوه بر آن لازم است تا کلید واژه را در زیر دامنه  و یا همان ساب دامین بکار ببرید و یا اینکه متن دارای توضیحات متا باشد و در متا نیز از کلید واژه ها استفاده شود و ... . 

از دیگر خدمات سئو سایت می توان به لینک سازی اشاره کرد. برای اینکه وب سایت شما توانایی بودن در صفحه اول سرچ گوگل را داشته باشد باید وضعیت وب سایت را مورد برسی قرار دهید و رقیبان خود را با تیز بینی، تحلیل و آنالیز کنید. استفاده از بک لینک ها می تواند باعث شود تا رتبه شما در سرچ گوگل بالا رود.

منظور از بک لینک ها، لینک هایی نیست که شما در متن خود قرار میدهید، بلکه لینک هایی است که توسط سایت های دیگر به شما ارجاع داده می شود . یعنی سایت های دیگر، گوگل را به وب سایت شما ارجاع می دهند. هر چقدر بتوانید در این امر موفق باشید گوگل ارزش بیشتری را برای شما قائل خواهد شد. در استفاده از لینک ها باید دقت کنید و موارد مخرب را استفاده ننمایید در غیر این صورت با جریمه گوگل مواجه خواهید شد. 

خدمات طراحی وب سایت و نتایج آن 

اگر برای وب سایت خود از یک تیم متخصص سئو سایت بهره گرفته اید در ابتدا مشخص کنید که به دنبال چه چیزی هستید. خدمات سئو سایت می تواند در زمینه های تکنیکال، تولید محتوا، لینک سازی، لوکال سئو  و تجزیه و تحلیل وب سایت باشد.

به طور کلی برای موفقیت در طراحی وب سایت به تمام خدمات نیاز پیدا خواهید کرد؛ از جمله مهمترین نتایجی که از خدمات سئو سایت باید بگیرید می توان به این موارد اشاره کرد: افزایش تعداد بازدید، افزایش سرعت لود صفحات وب، سایت افزایش  مدت زمان حضور کاربر، ایجاد تعامل با کاربر و تبدیل کاربر به مشتری  و ... . 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند