کدخبر: ۳۰۶۵۵۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

فروش ۱۵ هزار میلیارد ریالی پتروشیمی فن‌آوران

گروه بنگاه‌ها- ارزش فروش محصولات پتروشیمی فن‌آوران در شش ماه نخست سال ۹۸ ، ۵۱ درصد رشد را تجربه کرد. همچنین تناژ فروش این شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از رشد ۱۰ درصدی برخوردار بود.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن آوران از شرکت های زیرمجموعه شستا، از فروش حدود 15هزار میلیارد ریالی و این شرکت  در شش ماه نخست سال ۱۳۹۸ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل  پتروشیمی فن آوران، محمد جواد بدری با اشاره به شرایط بین‌المللی حاکم بر بازار مبادلات محصولات پتروشیمی گفت:  ارزش فروش محصولات این شرکت در نیمه نخست سالجاری بیش از یک‌هزار و 480 میلیارد تومان بوده که در مقایسه با فروش 9 هزار و 820 میلیارد ریالی در مدت مشابه سال قبل، بیانگر رشد ۵۱ درصدی ارزش فروش تولیدات این مجتمع است.

وی در پاسخ به سوالی در مورد روند توسعه حجم فروش محصولات و افزایش سهم بازار های هدف گفت: در شرایط موجود با اتخاذ استراتژی‌های موثر در فروش محصولات، شاهد افزایش ۱۰ درصدی حجم فروش تولیدات شرکت پتروشیمی فن آوران در نیمه نخست سال ۹۸ در مقایسه با سال ۹۷ هستیم.

بدری گفت: در سال ۹۷ مجموع فروش محصولات تا پایان شش ماهه نخست برابر با 493 هزار و ۷۳۸ تن بوده  که این میزان در سال ۹۸ تا پایان شهریور به 542 هزار و ۴۷ تن رسیده است و دستیابی به آن مرهون پایش مستمر وضعیت بازارها و حفظ تداوم تولید و اتخاذ برنامه‌های اقدام موثر بوده است.

 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند