کدخبر: ۳۰۷۵۱۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

جلسه ارزیابی عملکرد دوره ۶ ماهه معدنی املاح

گروه بنگاه ها- جلسه ارزیابی عملکرد دوره ۶ ماهه معدنی املاح منتهی به ۳۱ شهریور ۹۸با حضور مدیرعامل هلدینگ صدر تامین، برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی صدرتامین ، غلامرضا سلیمانی در این جلسه توسعه صادرات و حضور در بازار کشورهای منطقه را مهم برشمرد و گفت: شرکت معدنی املاح براساس گزارش‌های دریافتی اقدامات قابل قبولی انجام داده است و از این پس باید زمینه‌های حضور در بازار کشورهای دیگر ازجمله کشورهای اروپایی را در دستور کار خود قرار دهد.

وی ادامه داد: اجرای سیاست‌های دولت، وزیر کار و شستا باید در دستور کار معدنی املاح قرار گیرد تا بتوانیم مسیر رو به توسعه را همواره کنیم و گزارش‌های قابل قبول دیگری را در کارنامه شرکت به ثبت برسانیم.

به گفته مدیرعامل تاصیکو، توجه به بودجه و لزوم اجرای قوانین همواره یک اصل در صدر تامین محسوب می شود و باید در این راستا نیز براساس چارچوب از پیش تعیین شده گام برداریم.

وی تاکید کرد: ایجاد فضای هم افزایی و اعلام شفاف عملکرد شرکت موجب خواهد شد تا سهام‌داران در جریان آخرین اقدامات قرار گیرند بنابراین در این راستا نیز با هماهنگی و همراهی صدر تامین سهام‌داران را در جریان تمامی امور قرار دهید.

مدیر عامل معدنی املاح نیز در این جلسه با مهم خواندن اجرای قوانین و مصوبات شرکت سرمایه گذاری‌تامین اجتماعی گفت: شرکت براساس قوانین گام بر می‌دارد تا سهام‌داران ما از رشد و توسعه همه جانبه شرکت بهره‌مند شوند.

رستمی ادامه داد: تا به امروز اقدامات انجام شده در اختیار مقامات ارشد صدر تامین و دیگر نهادها قرار گرفته است و ما در راستای شفافیت تلاش داریم پیشگام باشیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند