کدخبر: ۳۰۸۹۰۵ لینک کوتاه

گزارشی جالب در مورد متقاضیان ایرانی تور فرانسه

تور فرانسه که بیشتر به تور پاریس معروف است، به دلیل دارا بودن اماکن توریستی و تفریحی متعدد در بین متقاضیان ایرانی محبوب شده است. ما در این مطلب قصد داریم در مورد تور فرانسه و تمامی مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد

تور فرانسه که بیشتر به تور پاریس معروف است، به دلیل دارا بودن اماکن توریستی و تفریحی متعدد در بین متقاضیان ایرانی محبوب شده است. ما در این مطلب قصد داریم در مورد تور فرانسه و تمامی مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد, گزارشی به شما ارائه کنیم و همچنین راه‌حلی برای برطرف کردن تمامی این مشکلات به شما اعلام می‌کنیم. حتی اگر متقاضی خرید تور فرانسه نیستید باز هم خواندن این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود!

آمار ریجکتی‌ ویزای فرانسه در تورهای گروهی فرانسه! 

در گزارشی که آپریل 2019 در مورد ریجکت ویزای شینگن ارائه شد، پرچم‌دار ریجکتی ویزای کشورهای شینگن، ویزای فرانسه اعلام شد! حدود 15.7% از کلیه متقاضیان ویزای انفرادی فرانسه با اقتدار ریجکت شدند! دلیل این ریجکتی‌ها در وهله اول نبود ویزای شینگن در تاریخچه سفری متقاضیان می‌باشد. پس از شینگن اولی بودن متقاضیان، تمکن مالی و گردش حساب ایشان نیز باعث ریجکتی ویزای انفرادی متقاضیان می‌شود. 

اما در تور فرانسه گروهی این داستان کاملا متفاوت است. در تورهای گروهی فرانسه شما فقط به گردش حساب و تمکن مالی نیاز دارید و نبود ویزای شینگن در تاریخچه سفری شما به عهده آژانس مسافرتی اقدام کننده می‌باشد. به طور مثال شما برای خرید تور فرانسه به آژانس مسافرتی نهال‌گشت مراجعه می‌کنید. اگر تمکن مالی و گردش حساب شما مورد تایید سفارت فرانسه باشد اما ویزای شینگن نداشته باشید، می‌توانید از اعتبار آژانس هواپیمایی نهال‌گشت برای اخذ ویزای فرانسه استفاده کنید! چرا که برگزار کننده‌های تور فرانسه مورد تایید سفارت این کشور هستند. 

1

آمار جالبی از ضمانت‌نامه‌های بانکی تور فرانسه!

تقریبا تمامی متقاضیان تور فرانسه از ارائه ضمانت‌نامه بانکی حس خوبی ندارند! چرا که باید مبلغ قابل توجهی در قالب ضمانت‌نامه و یا چک تضمین شده به آژانس مسافرتی برگزار کننده تور ارائه کنند. من و شما می‌دانیم که ضمانت‌نامه‌های بانکی جهت اعتماد به بازگشت مسافران دریافت می‌شود اما باید به شما بگویم که چیزی در حدود 10% از مسافران تورهای سال گذشته به کشور بازنگشتند و ضمانت‌نامه‌های ایشان به نفع آژانس‌های مسافرتی مصادره شد! البته تجربه ثابت کرده است که متقاضیانی که بی چون و چرا ضمانت نامه خود را ارائه می‌کنند، پس از اتمام مدت زمان سفر به کشور بازنمی‌گردند! مبلغ ضمانت‌نامه‌های بانکی براساس شرایط متقاضیان تعیین می‌شود و از 100،000،000 تا 150،000،000 تومان متغییر است. بسته به آژانس هواپیمایی برگزار کننده تور می‌توانید به جای ضمانت‌نامه و یا چک ضمانت، سند خودرو و یا سند ملکی خود را در رهن آژانس هواپیمایی بگذارید. 

تغییرات قیمت تور فرانسه 

قبل از هرچیز، در مورد نحوه تعیین قیمت تورهای فرانسه باید اطلاعات داشته باشید. قیمت تور فرانسه به 3 پارامتر بلیط رفت و برگشت هواپیما، هتل محل اقامت و ویزای توریستی شینگن بستگی دارد. از تهران به پاریس ایرلاین‌های ایرانی و خارجی پرواز دارد. معمولا ایرلاین‌های ایرانی به صورت مستقیم و ایرلاین‌های خارجی به صورت غیرمستقیم به پاریس پرواز دارند که هزینه پروازهای غیر مستقیم (بسته به ایرلاین انتخابی) از هزینه پروازهای مستقیم کمتر است. البته این در مورد تمامی پروازهای غیرمستقیم صدق نمی‌کند.

در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل شما هرچقدر به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید پرداخت کنید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شود، هزینه اقامت شما کمتر خواهد بود. 

• به این نکته توجه داشته باشید که در تورهای گروهی فرانسه شما حق تغییر و یا انتخاب خدمات تور را ندارید و خدمات به صورت ثابت به شما ارائه می‌شود. 

هزینه ویزای توریستی فرانسه نیز 60 یورو می‌باشد که معمولا پرداخت این هزینه در داخل سفارت به عهده متقاضی می‌باشد. 

و اما در مورد تغییرات هزینه‌ای تورهای فرانسه: 

به طور معمول هزینه‌های تور فرانسه نوروز 99 کمتر از هزینه‌های تور فرانسه در دیگر تایم‌ها می‌باشد و در حالت کلی تورهای نوروز هزینه‌های کمترین هزینه‌ها را دارند. بیشترین افزایش قیمت تور فرانسه مربوط به فصل تابستان و شهریور ماه می‌باشد که در حدود 100 یورو افزایش می‌یابد. پس، از نظر هزینه می‌توانیم بهترین زمان سفر به فرانسه را نوروز اعلام کنیم. البته نباید غافل باشید که هزینه‌های خرید در فرانسه نیز حائز اهمیت است و قبل از سفر نیز حتما باید هزینه‌های اقامت را بررسی کنید. 

2

این آمارها برای تصمیم‌گیری بهتر شما در مورد خرید تور فرانسه ارائه شد. اما باز قبل از هرچیز برای خرید تور حتما با مشاوران خود در ارتباط باشید. اکثر ریجکتی‌های تور انفرادی و یا گروهی فرانسه به دلیل مشاوره نامناسب می‌باشد. حتما در رابطه با گردش حساب و تمکن مالی خود قبل از حضور در سفارت با مشاوران مجرب مشاوره کنید. همچنین بهتر است خدمات تور خود را با کارگزار و آژانس مسافرتی بررسی کنید تا در زمان سفر با مشکلی روبرو نشوید. بررسی خدمات با کارگزار این امکان را به شما می‌دهد که هزینه پرداختی را با خدمات دریافت شده بررسی کنید تا متضرر نشوید. برای مشاوره رایگان با کارشناسان گروه مسافرتی نهال‌گشت می‌توانید با شماره 02633143 در تماس باشید. برای اطلاع از تورهای فرانسه نهال‌گشت نیز می‌توانید به سایت NahalGasht.com مراجعه کنید.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند