به همت شرکت ملی صنایع مس ایران؛

موکب پذیرایی از زائرین پیاده امام رضا (ع) بر پا شد

کدخبر: 309873
گروه بنگاهها:مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس از راه‌اندازی موکب پذیرایی از زائرین پیاده امام رضا (ع) در مسیر منتهی به مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران ،حیدر  ضیغمی با اعلام این خبر و با تأکید بر این‌که محور برنامه‌های فرهنگی شرکت مس حضور پررنگ و تأثیرگذار در مراسم‌ها و رویدادهای مذهبی و فرهنگی کشور است ،اظهار داشت: تجربه حضور مؤثر  شرکت مس در برپایی موکب اربعین حسینی در نجف و کربلا ، مدیریت ارشد شرکت مس دکتر سعد محمدی را بر آن داشت تا دستور برپایی موکب شرکت مس در استان خراسان رضوی را صادر کند.

مشاور مدیرعامل شرکت مس با اشاره به روند روبه رشد شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه تولید و فروش در حوزه «رونق تولید» تأکید کرد: مسئولیت اجتماعی شرکت‌ مس تنها محدود به مناطق تولیدی نیست و شرکت مس نگاه کلان نگر نسبت به فرهنگ و ارزش‌های مذهبی در جامعه دارد.

وی با بیان این‌که بر مبنای همین نگاه و رویکرد موکب شرکت مس در استان خراسان رضوی برپا شد، افزود: این موکب از دو روز پیش به همت شرکت ملی صنایع مس و مجتمع‌‌های مس سرچشمه، سونگون و شهربابک  با همکاری بیش از 15 نفر از پرسنل برپا شده تا در این ایام از زائرین پیاده امام رضا‌(ع) پذیرایی کنند.

مشاور مدیرعامل شرکت مس ادامه داد: موکب شرکت مس همزمان با ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی‌(ع) و امام رضا‌(ع) با توزیع روزانه صبحانه، غذای گرم، میان وعده و اقلام فرهنگی، پذیرای زائرین پیاده امام رضا (ع) در مسیر منتهی به مشهد مقدس هستند.

 

تیتر یک
  • گزارش عملیات بازار باز روز چهار شنبه ۸ بهمن

    در روز چهارشنبه ۸ بهمن ۳ هزار و ۶۱۰ میلیارد تومان نقدینگی به بانکها تزریق کرده و ۴ هزار و ۵۹۰ میلیارد تومان نیز به…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید