کدخبر: ۳۱۸۳۷۹ لینک کوتاه

بهترین منطقه شمال برای خرید ویلا

شمال یکی از بهترین مناطق گردشگری و خوش آب و هوای کشور است. با توجه بیشتر مردم به گردشگری، سفرهای شمال کشور نیز شدت یافت و کم کم به یکی از پررفت و آمدترین منطقه کشور تبدیل شد.

 کسانی که به شمال سفر می کنند اکثراً دوست دارند زمان اقامت خود در شهرهای شمالی را در ویلاها ساکن باشند؛ زیرا در این صورت بیشتر از آب و هوا و زیبایی های طبیعت بهره مند می شوند.

این عامل سبب شد تا به مرور ساخت و ساز و خرید و فروش ویلا در شمال شدت بیشتری پیدا کند. این معاملات به افراد بومی محدود نشد و افراد زیادی از اقصی نقاط کشور برای خرید ویلا در شمال دست به کار شدند و روز به روز خرید ملک و ویلا در شمال رونق بیشتری پیدا کرد؛ اما دلیل این امر چه عواملی بود و چه کسانی بیشتر در شمال سرمایه گذاری می کنند.

مزایای سرمایه گذاری با خرید ویلا در شمال

کسانی که برای خرید ویلا در شهرهای شمال کشور اقدام می کنند به چند گروه تقسیم بندی می شوند. این دسته بندی بر اساس هدف آن ها از خرید ویلاست.

سرایار1

  • برخی افراد که در شهرهای نزدیک ساکن هستند، برای اوقات فراغت خود اکثراً اولین جایی را که در برنامه مسافرت های خود داشته باشند، شمال کشور است. از این رو ممکن است هر هفته به این منطقه سفر کنند. به خصوص افراد ساکن در تهران که به علت آب و هوای آلوده این شهر، به هر بهانه ای مسیر شمال کشور را پی می گیرند. از این رو خرید ویلا در نوشهر و سایر شهرهای شمالی این امکان را به آن ها می دهد که محل اقامت مناسبی برای روزهای فراغت خود داشته باشند. این افراد ممکن است حتی جشن ها و مهمانی های خود را در ویلای خود برگزار کنند.
  • گروهی دیگر کسانی هستند که به سرمایه گذاری در بخش مسکن می اندیشند. قطعاً یکی از کم ریسک ترین سرمایه گذاری های طولانی مدت و کلان می تواند در این بخش صورت گیرد. به هر حال نیاز به مسکن همیشه حس می شود و اگر فرد بتواند در هر جایی که متقاضی بیشتری دارد سرمایه گذاری کند، به نفع اوست. با توجه به این که خرید ویلا در شمال این امکان را برای افراد به وجود می آورد که در هر زمانی به راحتی بتوانند ملک خود را به پول نقد تبدیل کنند و علاوه بر این رشد مسکن در این بخش از کشور به خاطر شرایط عالی که دارد همیشه مثبت است، بهترین مکان و بازار برای سرمایه گذاری خواهد بود.
  • برخی افراد نه تنها به محل اقامت و سرمایه گذاری با سود خوب می اندیشند بلکه نیازمند کسب درآمد با خرید ویلا در نور، نوشهر و سایر شهرهای شمالی هستند. همانطور که گفته شد تقریباً تمام افرادی که به شهرهای شمالی سفر می کنند، اقامت در ویلا را به هر مکان دیگری ترجیح می دهند. از این رو برخی افراد نیز برای کسب درآمد و اجاره روزانه ویلا به این گردشگران، اقدام به خرید ویلا می کنند و درآمد خوبی کسب می کنند.

روی هم رفته خرید ویلا در شمال کشور همیشه مزیت های خاصی داشته است که در سایر شهرها پیدا نمی شود و همین امر سبب افزایش خرید و فروش و معاملات ملک و ویلا در این خطه از کشور می شود.

کدام شهرهای شمالی برای خرید ویلا مناسب تراند؟

ممکن است شما هم جزو افرادی باشید که دوست دارید از این همه مزایا برخوردار شوید. وقتی صحبت از شمال کشور می شود، نواری طولانی در کنار دریای خزر را شامل می شود که شهرها و استان های متعددی را در بر می گیرد. از این رو ممکن است در انتخاب شهر برای خرید ویلا سردرگم شوید. به خصوص اگر تجربه زیادی از این شهرها نداشته باشید و در زمینه ملک و ویلا نیز اطلاعات چندانی نداشته باشید. در این صورت بهتر است با کارشناسان ملک و افراد مطلع از این موضوع مشورت کنید.

سرایار2

برخی از شهرهای شمالی طرفداران بیشتری دارند؛ زیرا دارای ارزش گردشگری بالایی هستند و جاذبه های بیشتری را در خود و اطراف دارند. همچنین دسترسی به دریا و جنگل در این شهرها سبب می شود تا گردشگران با هر سلیقه و علاقه ای که باشند بتوانند روزهای پرخاطره ای را در این شهرها تجربه کنند. از این رو خرید ویلا در شمال در شهرهای خاصی طرفداران بیشتری دارد.

خرید ویلا در نور

نور جزو زیباترین شهرهای استان مازندران است که جاذبه های گردشگری زیبا و بی همتایی را در دل خود دارد. همچنین به علت داشتن سابقه تاریخی و آثار باستانی زیاد، می تواند گزینه ای عالی برای هر گردشگری محسوب شود. از این رو سالانه تعداد زیادی گردشگر خارجی و داخلی به این شهر وارد می شوند و اکثر آن ها نیز به اقامت در ویلاهای این شهر علاقه نشان می دهند. از این رو خرید ویلا در نور و اجاره روزانه آن یک منبع درآمد خوب برای افرادی است که قصد سرمایه گذاری و درآمدزایی در شمال کشور را دارند. در قدیم این شهر به نام سولده خوانده می شد و ممکن است هنوز هم افراد محلی این نام را بر زبان آورند.

جاذبه های گردشگری زیادی که در این شهر وجود دارد سبب شده است تا رشد قیمت ویلا و اجاره آن روز به روز بهتر شود. از این رو خرید ویلا در نور یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید از آن استقبال کنید. حتی برای اقامت خود در شمال نیز گزینه های زیادی را در اطراف خود برای گردشگری دارید که بارها دیدن آن ها نیز سیرتان نمی کند.

آبشار آب پری، آبشاری وهم انگیز که داستان ها و افسانه های زیادی را در دل خود دارد و برای هر کسی جذاب است.

دریاچه الیمالات با نمایی رؤیایی از درختان سرسبز و برکه ای بزرگ مانند یک نقاشی حرفه ای زیباترین جلوه طبیعت را برای شما به نمایش گذاشته است و امکانات زیادی در اطراف آن فراهم شده است.

برای علاقه مندان به جنگل نیز پارک جنگلی کپشل بهترین گزینه ای است که هر کسی را به وجد می آورد.

سایر مناطق گردشگری و همین طور امکانات رفاهی کاملی که در این شهر وجود دارد سبب می شود تا از هر قشری که باشید بتوانید زندگی راحتی را با خرید ویلا در نور تجربه کنید و به تمام آن چه که نیاز یک فرد مشکل پسند است دست یابید.

خرید ویلا در چمستان

یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای استان مازندران چمستان است که در 180 کیلومتری از تهران واقع شده است. همجواری این شهر با دریا و داشتن جاذبه های گردشگری طبیعی سبب شده تا خرید ویلا در چمستان یکی از اولویت های کسانی باشد که این شهر را از نزدیک دیده اند.

روستاهایی در دل جنگل های انبوه که می توان هر روز مهمان یکی از این جاذبه ها بود، زمینه را برای گردشگری فوق العاده فراهم کرده است. آنچه سبب شده است که خرید ویلا در شمال نسبت به شهرهای دیگر ارزش بیشتری داشته باشد، مناطق گردشگری و طبیعت و آب و هوای عالی آن است. به همین علت هنگامی که قصد خرید ویلا در چمستان و دیگر شهرها را دارید، باید ببینید کدام شهرها شرایط مناسب تری دارند.

چمستان نیز در نزدیکی شهر نور واقع شده است و به سایر شهرهای گردشگری مانند آمل و ابده و نور دسترسی دارد. این شهر برای کسانی که دوست دارند آرامشی از جنس طبیعت را تجربه کنند، یک گزینه عالی محسوب می شود.

خرید ویلا در چمستان از نوع ویلای ساحلی، جنگلی، شهرکی و هر گزینه ای که بیشتر مد نظر مشتری باشد امکان پذیر است زیرا هر نوع ویلایی در این شهر زیبا ساخته شده است.

مناطق گردشگری زیادی در این شهر و اطراف آن وجود دارد که برخی از آن ها شامل موارد زیر هستند.

روستای ییلاقی لاویج در 17 کیلومتری این شهر زیبا قرار دارد و یک بومگردی عالی را برای مسافران رقم می زند. کمتر کسی است که به چمستان برود و از این روستا و آبگرم آن دیدن نکند. همچنین آبشار زیبای حرم او که از دل زمین می جوشد و زیباترین جلوه های طبیعت را نشان می دهد.

جنگل ایسونگ، جاده های جنگلی سوردار، بازارهای محلی و غیره همگی جزو جاذبه هایی هستند که برای هر گردشگر جالب و جذاب است.

خرید ویلا در چمستان امکان اقامت و گردشگر در این شهر زیبا را برای شما و مهمانانتان فراهم می کند.

اول خونه و بهترین مرکز برای خرید ویلا

برای خرید ویلا در شمال بهتر است سر خود عمل نکنید و از مشاوره افراد حرفه ای در این زمینه بهره ببرید. اول خونه با تیم حرفه ای خود امکان خرید انواع ویلا را در شمال برای مشتریان خود در اقصی نقاط کشور فراهم کرده است.

گروه اول خونه امکان بازدید مجازی به کمک ویدیوهای ثبت شده از ویلاهای در دست فروش را به افراد می دهد تا بتوانند به راحتی ویلاهای مختلف را ببینید و با انتخاب یک یا چند مورد از آن ها به صورت حضوری نیز از آن بازدید کنند. در این صورت می توان در کمترین زمان ممکن اقدام به خرید ویلا در شمال به کمک یک تیم خوش سابقه و حرفه ای داشت.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند