کدخبر: ۳۱۹۲۷۹ لینک کوتاه

تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پی شهادت سردار سلیمانی

رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی شهادت سرلشکر قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

 

به گزارش اقتصادنیوز، غلامحسین مظفری، شهادت دلیرانه و افتخارآفرین سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی و یاران همراهش را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب (مدظله) ، ملت غیور ایران ، خانواده معزز آن شهیدان والا مقام و ساکنان و گردشگران جزیره کیش تبریک و تسلیت گفت.

مظفری در این باره گفت: حادثه تکان دهنده شهادت اسطوره مقاومت و  پایداری، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی و جمعی از یاران همراش به دست ایادی استکبار جهانی که گواه اضطراب عمیق و واهمه دشمنان از دلیری و شهامت سرداران رشید نظام اسلامی است اگرچه قلوب امت اسلامی را جریحه‌دار کرده ، اما زیباترین جلوه فداکاری در راه هدف را با صلابت و استواری در برابر چشم جهانیان به تصویر کشید. 

مظفری او را شاگرد راستین مکتب حسینی نامید و یادآورشد:  او با رشادت بی نظیر و شهادت غیورانه اش اثبات کرد که مصاف امروز مسلمانان جهان  با استکبار و مزدورانش بار دیگر مصاف حسینیان و یزدیان است.

به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، بدون شک مجاهدان اسلام و سربازان مقاومت  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهدای عالیقدرو سربازان غیور ولایی ، جنایات استکبار و منادیان ظلم و جور در کشورهای مسلمان را محکوم کرده و برای برقراری صلح و آرامش در جهان و سرافرازی مسلمانان،  راه شهیدان اسلام و انقلاب  را ادامه خواهند داد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند