برنامه‌های دکتر زهرا مهدی زاده کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس ۹۸

کدخبر: 325632

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس، دوم اسفند ۹۸ برگزار می‌شود. دکتر زهرا مهدی زاده، دکترای برنامه ریزی شهری یکی از کاندیداهای این دوره انتخابات است.

زهرا مهدی زاده دارای 11 سال سابقه مدیرتی اجرایی در حیطه شهرداری و شهرسازی تهران، فرزند ایثارگر و حافظ قرآن است؛ وی یکی از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس است.

وی دارای سوابقی تاثیرگذار است که می‌توان به همکاری با تعاونی مسکن‌های مختلف از سوی دفتر خدمات الکترونیک شهرداری، کمک به احداث مدرسه و خیریه اشاه کرد. دکتر مهدی زاده یک زن کارآفرین است که توانسته برای نیروهای ناشنوا نیز اشتغال زایی کند.

وی تاکنون چندین جلد کتاب و مقالات علمی پژوهشی تالیف و ثبت کرده است.

دکتر زهرا مهدی زاده از مردم خواست که در انتخابات شرکت کنند و بیان کرد: «برادرم، خواهرم، هم وطنم، نگذارید خون سردار دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی پایمال شود.»

وی به حساس بودن این دوره از انتخابات مجلس نسبت به دوره‌های قبل اشاره کرد و گفت: «به پا خیزید و هم بستگی ملی و شور حسینی  خود را به معرکه حضور بگذارید. سهم شما تنها یک انگشت است، باشد با این انگشت مشتی محکم بر دهان دشمنان اسلام بزنید. هم اینک قدوم سبزتان را در انتخابات مجلس پاس میدارم و از حضورتان متشکرم.»

وی در مورد وظایف نماینده مجلس گفت: «یک نماینده رسالتش رسیدگی به مشکلات مردم است. نماینده یعنی کسی که با مشکلات مردم آشنا باشد و بتواند برای این مشکلات راهکار و راه حل ارائه دهد.»

زهرا مهدی زاده بیان کرد که وی با توجه به تخصصی که دارد و با توجه به مشکلات اجتماعی، اقتصادی و معیشتی مردم و همچنین با توجه به فرمایشات رهبری مبنی بر حضور جوانان در مجلس  برای ایجاد مجلسی متخصص، کارآمد و جوان بر خود واجب دانسته تا با توجه به تخصص، تجربه، توانایی‌ها و همچنین طرح و برنامه‌هایی که برای آتی دارد، در این امر شرکت کند و به امید خدا و رای مردم بتواند این مشکلات را حل و به دوش بکشد.

وی در پایان ادامه داد که رسیدن به ثبات اقتصادی در کشور و محرومیت زدایی و فقزر زدایی را در راس برنامه‌های خود قرار داده است. فراهم آوردن امکانات اشتغال و تولید و درآمد برای بیکاران از راه آماده سازی آنها برای شرکت مؤثر در بازار کار نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

مهدی زاده حمایت از فرهنگیان، کارآفرینی برای زنان و ناشنوایان، ایجاد فضای امید شهری و همچنین حمایت از بخش خصوصی و اصلاح ساختار مدیریتی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

علاقه مندان برای آگاهی از برنامه های دکتر مهدی زاده می توانند بر روی لینک کلیک کنند.

مشاهده ویدئو برنامه های دکتر زهرا مهدی زاده

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما