کدخبر: ۳۳۲۶۵۱ لینک کوتاه

جوابیه بانک ملی ایران به پرداخت حیرت انگیز «گاو» به جای قسط

اقتصادنیوز؛ درپی درج خبر "اقدام عجیب در قم، فردی به جای پرداخت اقساط وام خود یک گاو را به شعبه بانک ملی خیابان باجک برد" در ۲۴ فروردین‌ماه در سایت اقتصاد نیوز، روابط عمومی بانک ملی ایران -اداره امور شعب استان قم- جوابیه‌ای را به این وبسایت ارسال کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز؛ به دنبال درج خبری مبنی بر «پرداخت حیرت انگیز "گاو" به جای قسط وام در ایران» و انتشار تصویری از این اقدام در سایت اقتصادنیوز، روابط عمومی بانک ملی ایران -اداره امور شعب استان قم- جوابیه‌ای اراسال کرد که درادامه آمده است:

در خصوص خبر منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر "حضور شخصی با یک راس گاو در مقابل بانک ملی شعبه خیابان ۱۹ دی" به استحضار همشهریان عزیز می رساند:

۱. تسهیلات دریافتی شخص مذکور از نوع "جعاله رفع احتیاجات ضروری" بوده که در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۶ طی اقساط ۲۴ ماهه دریافت نموده که می بایست در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۸ تسویه می نموده است.

۲. مدارک شغلی ایشان در پرونده وام مذکور، پروانه کسب خواربارفروشی بوده و هیچ ارتباطی با دامداری ندارد.

۳. شعبه مذاکرات متعددی با ایشان در خصوص تسویه وام در آذر، دی و اوایل بهمن سال گذشته داشته و همکاری زیادی با ایشان در راستای سهیل در تسویه نهایی بدهی داشته است.

۴. در مراجعه امروز به بانک ریاست شعبه مجدد با ایشان همکاری نموده و گفته: یک فقره چک به تاریخ دو ماه آینده جهت تسویه نهایی بدهی به بانک ارائه دهد.

۵. نکته اینکه، با بررسی های انجام شده توسط مراجع ذیصلاح مشخص شد گاو منتقل شده به مقابل شعبه از اموال شخص وام گیرنده نبوده و مالک آن شخص فیلمبردار حاضر در محل بوده و صرفاً جهت جلب توجه و سواستفاده از شرایط کنونی جامعه به نفع خود بوده است.

این متن جهت تنویر افکار عمومی خدمت شما ارسال می گردد. امیدواریم با انتشار خبر صحیح از سوء استفاده های احتمالی سایر افراد سودجو جلوگیری نماییم.

 

این مطلب برایم مفید است
78 نفر این پست را پسندیده اند