کدخبر: ۲۴۱۹۷۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

شرکت تپ‌سی با هدف دعوت رانندگان تاکسی‌های آنلاین به رعایت قوانین و کاهش ترافیک شهری برگزار می‌کند:

۵ دقیقه استراحت برای رانندگان تاکسی‌های اینترنتی

اقتصادنیوز: شرکت تپ‌سی کمپینی را برای رانندگان تاکسی‌های آنلاین راه‌اندازی کرده است.

تاکسی آنلاین تپ‌سی با اجرای یک کمپین، ضمن دعوت از رانندگان تاکسی‌های آنلاین به یک استراحت کوتاه و پذیرایی، از آنها می‌خواهد با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، در کاهش ترافیک شهر، نقش ایفا کنند.

 

با بازگشایی مدارس تهران، ترافیک شهر افزایش پیدا کرده و احتمالا در هفته‌های آینده، به روال سال‌های گذشته، آلودگی هوا نیز در نیمه دوم سال به آن اضافه می‌شود. تپ‌سی به مدت سه روز به صورت سمبلیک ایستگاه‌هایی در شهرهای تهران و کرج در نظر گرفته تا به رانندگان زحمت‌کش تاکسی‌های اینترنتی خسته ‌نباشید بگوید و به آنان یادآوری کند که نقش آنان در روان کردن ترافیک می تواند چشم‌گیر باشد. وقتی ترافیک روان باشد راننده‌ها نیز، در پایان کار، با اعصابی راحت‌تر و روحیه‌ای بهتر به منزل می روند.

لوگو

کمپین "5 دقیقه استراحت" تپ‌سی که از نهم تا یازدهم مهر اجرا می‌شود، به رانندگان همه‌ی #تاکسی‌های_آنلاین امکان یک استراحت کوتاه می‌دهد. ون‌هایی که در مناطق مشخصی از شهرهای تهران و کرج، از 9 صبح تا 9 شب حضور دارند، ضمن ارائه‌ی بسته‌های پذیرایی به رانندگان تاکسی‌های آنلاین، بروشوری حاوی مهم‌ترین قوانین راهنمایی و رانندگی که رعایت آنها باعث کاهش ترافیک می‌شود را نیز به آنها می‌دهند.

مناطق استقرار ون‌های تپ‌سی در تهران میدان هفت حوض، خیابان آزادی (ایران فیلم)، بزرگراه جناح (از سمت آزادی)، بزرگراه ستاری (کوروش)، میدان نوبنیاد، خیابان معلم، خیابان فاطمی و میدان آرژانتین و در کرج جاده ملارد، پارک نبوت و بل سنتر خواهد بود. تپ‌سی امیدوار است این حرکت سمبلیک، هم نشانی از قدردانی آن شرکت از رانندگان تاکسی‌های آنلاین باشد و هم آنان را ترغیب به رعایت قوانین ساده‌ای نماید که در روان شدن ترافیک تاثیر دارند.