آغاز به کار دومین کنگره بین‌المللی فوتبال کلینیک به میزبانی ایران‌مال

کدخبر: 257750
اقتصادنیوز: صبح امروز دومین کنگره بین‌المللی فوتبال کلینیک به میزبانی ایران‌مال آغاز به کار کرد.

به گزارش ستاد خبری دومین کنگره بین المللی فوتبال کلینیک، این مراسم با حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا، مرتضی محصص، بیژن ذوالفقارنست، صادق درودگر، آصفی، هاشمی، لیلا صوفی زاده، محمدرضا کشوری فرد، فریدون معینی، علیرضا اسدی، بیژن خراسانی برگزار شد.

در حاشیه این رویداد ورزشی پیام تصویری  رئیس کمیته بانوان ای اف سی و از اعضای کمیته زنان فیفا خانم (مویا داد) برای تشکر از  خانم هراتیان ریاست این مجموعه، برای حضار پخش شد. وی در ادامه این پیام تصویری از رشد روز ازفزون بانوان ورزشکار ایرانی ابراز خرسندی کرد.

 همچنین جناب آقای جمشید اثنی عشری (مدیرکل روابط عمومی و سخنگوی هیات‌مدیره ایران‌مال) به عنوان سخنران این مراسم ضمن بیان رضایت از این موضوع مهم، که در مجموعه ایران مال از فرهنگ ۲ هزار ساله ایرانی استفاده شده است، افزود: از ویژگی های مهم این مجموعه میتوان به این مهم اشاره کرد که ایران مال توسط بخش خصوصی از اول تا کنون در حال ساخت است و این تنها ادای وظیفه ای است که در برابر کشور عزیزمان ایران داریم.

در حاشیه این گردهمایی ورزشی از خانم نسیم غلامی کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان کشور نیز تقدیر شد. پس از انجام تقدیر، وی عنوان کرد: "سوگند یاد می‌کنم که به حفظ فرهنگ ایران و لبخند کودکان کار ایران کمک کنم و نمونه فعال در عرصه بین المللی باشم و در راه شکوفایی ایران قدم بردارم".

در پایان مراسم، نیز صادق درود‌گر ضمن تشکر از کلیه حضار عنوان کرد:" امروز بسیار خوشحالم که مجموعه‌ ایران مال در آینده بزرگترین قطب توریستی و مهاجرتی ایران خواهد شد".

 

از دست ندهید
بلیط هواپیما