سارق کاغذ مدارس تهران دستگیر شد

کدخبر: ۲۶۴۶۳۵
رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد از بازداشت سارق کاغذ A۴‌های یکی از مدارس تهران خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری میزان سرهنگ حسن نور آبادی اظهار داشت: شب ۲۹ دی ماه سال جاری بود که ماموران گشت کلانتری به مرد جوانی برخوردند که به طرز مشکوکی در حال پرسه زنی در خیابان بود.

وی توضیح داد: این مرد به محض مشاهده گشت انتظامی کلنتری، خودش را پشت یکی از خودرو‌های پارک شده در خیابان پنهان کرد و وقتی ماموران او را مورد بازرسی قرار دادند از او یک بسته کاغذ A۴ که در لباس هایش جاسازی شده بود، یافتند.

وی ادامه داد: با دلالت این فرد به کلانتری، متهم خودش صراحتا به سرقتی بودن کاغذ‌ها اشاره کرد و گفت: این بسته کاغذ را از مدرسه‌ای که پدرش در آنجا سرایداری می‌کند سرقت کرده است.

وی افزود: متهم در ادامه عنوان کرد انگیزه اش از سرقت‌ها جورکردن پول مواد مخدر مصرفی بوده است. همچنین متهم مدعی بود به تازگی به دام مواد مخدر افتاده و از آنجایی که تامین هزینه مواد مصرفی اش که شیشه می‌باشد کار آسانی نبود از سادگی پدرش سو استفاده کرده و طی سه مرحله کاغذ A۴ از مدرسه سرقت کرده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم ۲۷ ساله، مغازه‌ای که کاغذ‌ها را فروخته بود به ماموران نشان داده و مشخص شد وی کاغد‌ها را به معازه دار با قیمت پایینی به فروش رسانده است. متهم به مقام قضائی معرفی شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی