تلاش برای راه‌اندازی صندوق تامین ودیعه مستاجران

کدخبر: 300851
اقتصادنیوز: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تلاش این کمیسیون و دولت برای راه‌اندازی صندوقی به منظور تامین ودیعه‌ موردنیاز مستاجران خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خانه ملت، «الیاس حضرتی» با اشاره به ضرورت رسیدگی به مسائل معیشتی مردم، گفت: یکی از برنامه‌های کمیسیون اقتصادی مجلس رفع مشکلات اقتصادی خانواده‌ها با برنامه های زود بازده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مذاکراتی با دولت برای حل مشکل اجاره مسکن مردم در حال انجام است، افزود: پس از اینکه به عنوان رئیس کمیسیون اقتصادی انتخاب شدم به دلیل گرانی قیمت مسکن و اجاره بهای آن که مردم را در تنگنا قرار داده، سه شب نتوانستم بخوابم و ناراحت بودم.

حضرتی اظهار کرد: در حال حاضر کمیسیون اقتصادی با همکاری دولت در تلاش است صندوقی طراحی کند تا این صندوق بتواند ودیعه‌ای به عنوان پیش پرداخت مسکن در اختیار مردم قرار دهد.

 رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس پیش از این اولویت‌های کمیسیون متبوعش در سال پایانی مجلس دهم را بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده، طرح جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران، لایحه مناطق آزاد، اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و به سرانجام رساندن تحقیق و تفحص‌ها و  طرح‌های زودبازده برای رسیدگی به مسائل معیشتی مردم برشمرده بود

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید