قیمت دلار، سکه و طلا امروز شنبه ۹۸/۰۷/۲۰ | کاهش قیمت طلا و ارز

کدخبر: 307299
اقتصادنیوز؛ امروز شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ بازار طلا و ارز با کاهش نسبی قیمت‌ها کار خود را آغاز کرد. به‌طوریکه دلار در بازار تهران امروز نسبت به هفته گذشته کاهش ۰.۷۸ درصدی داشته است. همچنین هر اونس طلا با کاهش ۰.۴۴ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱,۴۸۹ (یک هزار و چهارصد و هشتاد و نه ) دلار معامله شد. قیمت سکه نیز به کانال 3 میلیونی وارد شد. در این میان قیمت لیر ترکیه پس از آغاز حملات دولت این کشور به شمال سوریه،با کاهش قیمت مواجه شد.

به‌گزارش اقتصادنیوز، امروز هر اونس طلا مانند روز قبل  با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که هر اونس طلا که روز قبل  تا ۱,۴۹۵ (یک هزار و چهارصد و نود و پنج ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ مصادف با ۱۲ اکتبر ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۴۴ درصدی به ۱,۴۸۹ (یک هزار و چهارصد و هشتاد و نه ) دلار رسید.

همچنین هر گرم طلا ۱۸ عیار با کاهش ۰.۳۴ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۴۰۷,۲۰۰ (چهارصد و هفت هزار و دویست ) تومان معامله شد.

بیشتر بخوانید:قیمت دینار عراق امروزشنبه ۲۰ مهر چقدر است؟​

امروز لیر ترکیه مانند ۲ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که لیر ترکیه که ۲ روز پیش تا ۱,۹۸۸ (یک هزار و نهصد و هشتاد و هشت ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ مصادف با ۱۲ اکتبر ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۸۱ درصدی به ۱,۹۷۲ (یک هزار و نهصد و هفتاد و دو ) تومان رسید.

در بازار امروز یورو نسبت به ۲ روز پیش، با ۶ تومان افزایش، ۱۲,۶۰۰ (دوازده هزار و ششصد ) تومان نرخ گذاری شد. دلار در بازار تهران و در بازار داخلی هم ۱۱,۴۱۰ (یازده هزار و چهارصد و ده ) تومان قیمت خورد.

 

امروز  شنبه ۲۰ مهرماه ۱۳۹۸ صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را بدون تغییر و به شرح زیر اعلام کرد:

 قیمت خرید دلار آمریکا: 11,300 تومان         قیمت فروش  دلار آمریکا: 11,400 تومان 

 قیمت خرید یورو: 12.500 تومان                    قیمت فروش  یورو: 12,600 تومان

بیشتر بخوانید:قیمت سکه، نیم‌سکه، ربع‌سکه و سکه گرمی | شنبه ۹۸/۰۷/۲۰

امروز  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ سکه طرح جدید 3 میلیون و 995 هزار تومان و سکه طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان  قیمت خورد.

قیمت نیم‌سکه 2 میلیون و 30 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 230 هزار تومان است. سکه گرمی هم با قیمت 850 هزار تومان به فروش می‌رسد.

از سوی دیگر بهای اونس طلای جهانی امروز روی رقم 1489 دلار قیمت خورد و در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده به قیمت یک میلیون و 760هزار تومان رسید که معادل هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود 406 هزار تومان است.

برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید