کدخبر: ۳۳۳۴۰۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
کدام مغازه‌ها و پاساژها در تهران فردا باز نمی‌شوند؟

کدام مغازه‌ها و پاساژها در تهران فردا باز نمی‌شوند؟

اقتصادنیوز: فرمانده ستاد مفابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت:بازگشایی برخی اصناف از فردا شامل بازار تهران و پاساژ‌های مسقف خرید نمی‌شود و این مکان‌ها کما فی السابق تعطیل خواهد بود.

به گزارش اقتصادنیوز علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اظهار داشت:در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۵ مورد جدید در بخش عادی بیمارستان‌ها و ۸۵ مورد نیز از بیماران در بخش ویژه بستری شدند؛ ضمن اینکه ۵۵۲ نفر نیز در مجموع از بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های الوم پزشکی ترخیص شدند.

وی ادامه داد:از افرادی که ترخیص شده اند و کمتر از دو هفته از زمان بستری آن‌ها در بیمارستان گذشته است، خواهش می‌کنم مطلفا در محیط‌های اجتماعی حضور پیدا نکنند؛ چراکه کماکان نافل بوده و می‌توانند اطرافیان خود را مبتلا کنند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران بیان داشت:از تیم پزشکی درخواست کرده ایم تا به کسانی که ترخیص شده و کارمند هستند یا در محیط‌های اجتماعی کار می‌کنند مدت دو هفته مرخصی داده شود.

زالی با اشاره به راه اندازی برخی صنوف کم خطر از فردا، خاطرنشان کرد: بازار تهران و پاساژ‌های مسقف خرید کما فی السابق تعطیل خواهد بود و شروع به کار سایر اصناف مشمول آن‌ها نخواهد شد.

وی تصریح کرد: وسائل حمل و نقل عمومی بیشترین میزان امکان سرایت را دارد و ما نیز نگران این سرایت از این طریق هستیم.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند