کدخبر: ۳۴۱۵۲۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تمدید بسته بیمه خاص صنایع کوچک

معاون صنایع کوچک سازمان شهرک‌های صنعتی ایران اعلام کرد:

تمدید بسته بیمه خاص صنایع کوچک

اقتصادنیوز: عضو هیأت مدیره و معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از تمدید بسته بیمه خاص صنایع کوچک برای پنجمین سال متوالی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شاتا، اصغر مصاحب گفت: در سال جهش تولید و به منظور تسهیل و رونق فعالیت‌های اقتصادی، افزایش ضریب امنیت و کاهش ریسک تولید در صنایع کوچک و متوسط، بسته بیمه خاص صنایع کوچک مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور با کاهش نرخ حق بیمه نسبت به سنوات گذشته و پوشش حداکثری خطرات SMEها تمدید شد.

وی افزود: این بسته بیمه‌‌ای ویژه که حاصل تفاهم سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت سهامی بیمه ایران در پنجمین سال متوالی است، حداقل نرخ و حداکثر پوشش خطرات، ریسک کمتر و ضریب امنیت بالاتر در فرآیندهای تولید و توزیع محصولات صنایع کوچک و متوسط و حداقل زمان پرداخت خسارت از طریق استقرار نمایندگان بیمه در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور در راستای بهبود فضای کسب و کار و ایجاد امنیت و آرامش روانی و اقتصادی برای صنایع کوچک و متوسط را دربرمی‌گیرد.

ارائه خدمات مشاوره و فروش بسته بیمه‌ای به صنایع کوچک

عضو هیأت مدیره و معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه کرد: در این تفاهم نامه شرکت سهامی بیمه ایران متعهد شده است ضمن پوشش تمامی نیازهای بیمه‌ای صنایع کوچک و متوسط، زمینه‌های لازم به منظور ارائه خدمات مشاوره و فروش بسته بیمه‌ای، از جمله آموزش، دستورالعمل‌های فنی، مدیریت ریسک و ... را در شعب و نمایندگی‌های خود در سراسر کشور فراهم نماید.

مصاحب ترویج فرهنگ بیمه، اطلاع‌رسانی، بازاریابی، ارائه تخفیفات و تشویقات حداکثری در فروش بسته بیمه‌ای خاص صنایع کوچک و متوسط و استقرار نمایندگان ذیصلاح بیمه در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور را از دیگر تعهدات بیمه‌گر در این تفاهم نامه عنوان کرد.

وی یادآور شد: به منظور پیگیری و اجرایی شدن تعهدات سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت سهامی بیمه ایران در این تفاهم نامه، کمیته اجرایی با برگزاری نشست‌های مشترک در جهت اتخاذ تصمیمات لازم و ارائه راهکارهای عملی اقدام می‌نماید.

شایان ذکر است، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت‌های استانی تابعه آن هم‌اینک با دارا بودن 500 شهرک و 321 ناحیه صنعتی و 3 منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره‌برداری، 65 شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی، 6 شهرک فنآوری، 38 مرکز خدمات فنآوری و کسب و کار، 2 مجتمع فنآوری اطلاعات و خدمات نرم‌افزاری، 83 هزار و 168 قرارداد منعقده و بهره‌برداری از 45 هزار و 662 واحد صنعتی و 3 هزار و 53 واحد کارگاهی، موجبات اشتغال مستقیم 921 هزار و 511 نفر را در سراسر کشور فراهم کرده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند