معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو خبر داد؛

تحویل 4 تا 12 ماهه خودروها/ رانا پلاس، محصول جدید ایران خودرو

کدخبر: 342572
اقتصادنیوز: معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو گفت:در این طرح، خودرو ها در بازه 4 ماه تا 12ماهه و براساس اولویت قرعه کشی به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایکوپرس، بابک رحمانی معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو در حاشیه مراسم قرعه کشی پیش فروش محصولات گفت : دراین طرح پیش فروش ، برای اولین بار محصول جدید ایران خودرو به نام رانا پلاس عرضه شد که مورد استقبال متقاضیان قرارگرفت.

وی افزود: در طرح پیش فروش محصولات یک ساله ایران خودرو ، بیش از یک میلیون و 600 هزار نفر ثبت نام کرده اندکه بعد از راستی آزمایی، قرعه کشی 45 هزار دستگاه از محصولات تولیدی این خودرو سازدرروز شنبه 24 خرداد ماه صورت گرفت.   

رحمانی، به زمان تحویل این خودروها اشاره کرد و افزود: در این طرح، خودرو ها در بازه 4 ماه تا 12ماهه و براساس اولویت  قرعه کشی به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

وی تصریح کرد: این اطمینان خاطر را مشتریان عزیز می‌دهیم که طرح های ایران خودرو در جهت رسیدن خودرو به دست مشتریان واقعی ادامه دارد و با تکمیل ظرفیت فروش و عدم ثبت نام ، نگران نباشند.

معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو یاد آورشد: ایران خودرو گام های اساسی درخصوص کنترل بهتر و فروش خودرو به مشتریان را در دست اقدام دارد و این برنامه ها در قالب فروش فوق العاده و پیش فروش مدت دار تا پایان سال تکرار خواهد شد.

رحمانی با اذعان به اینکه استقبال مشتریان از طرح های ایران خودرو قابل توجه بود گفت: تنوع محصول در کنار کیفیت مطلوب محصولات ایران خودرو  سبب شد میزان مشارکت برای خرید افزایش یابد.

تیتر یک
  • آخرین وضعیت متغیرهای تورم ساز

    اقتصاد نیوز:در فاصله نیمه پاییز تا ابتدای نیمه زمستان کفه ی ترازو ی ارکان تشکیل دهنده ی نقدینگی به سمت شبه پول سنگین…

از دست ندهید
بلیط هواپیما