کدخبر: ۳۴۲۵۸۰ لینک کوتاه

سهمیه ارزی ۴۲۰۰ تومانی وزارتخانه‌ها مشخص شد

اقتصادنیوز: سخنگوی ستاد تنظیم بازار گفت: ۲۵ قلم کالای اساسی با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور می شد که در سال جاری سهمیه ارزی وزارتخانه ها برای استفاده از ارز ۴۲۰۰ تومانی مشخص شده و توسط سامانه جامع تجارت مورد نظارت قرار می‌گیرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس محمدرضا کلامی امروز در نشست خبری که در وزارت صنعت معدن و تجارت برگزار شد گفت: کار گروه تنظیم بازار از ۱۴ دستگاه تشکیل شده و پایش و رصد مستمر کالاهای مورد نیاز از سوی کار گروه های تخصصی انجام می شود.

 

سهمیه ارز 4200 تومانی وزارتخانه‌ها مشخص شد

سخنگوی ستاد تنظیم بازار افزود: ۲۵ قلم کالای اساسی با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور می شد که در سال جاری سهمیه ارزی وزارتخانه ها برای استفاده از ارز ۴۲۰۰ تومانی مشخص شده و توسط سامانه جامع تجارت مورد نظارت قرار میگیرد؛ انبارها شبکه های فروش کالاهای اساسی را به دقت در قالب سامانه جامع تجارت رصد می شود.

وی با تاکید بر اینکه عرضه کالاهای اساسی در دوران شیوع ویروس کرونا بسیار خوب انجام شد بیان داشت: لذا با تامین حداکثری کالاها نوسانات جدی نداشتیم.

کلامی اظهار داشت: از نظر تامین ذخایر استراتژیک وضعیت بسیار مناسب است و از ارز صادراتی برای تامین نیازهای ارزی کشور بهره گرفته می شود.

این خبر تکمیل می‌شود...

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند