کدخبر: ۳۴۲۵۸۴ لینک کوتاه

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان:

حداکثر افزایش قیمت مجاز برای لوازم خانگی ۲۵ درصد تعیین شد

اقتصادنیوز: رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: براساس بررسی های انجام شده در ستاد تنظیم بازار حداکثر افزایش قیمت مجاز برای تلویزیون ۲۰ درصد و برای سایر لوازم خانگی ۲۵ درصد تعیین شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس محمدرضا تابش امروز در نشست خبری در سازمان صنعت ، معدن و تجارت با اشاره به مزیت های سامانه جامع انبارها گفت: در بررسی های انجام شده از سامانه جامع انبارها رشد بازرسی ها را در سال ۹۸ نسبت به ۹۷ داریم.

حداکثر افزایش قیمت مجاز برای لوازم خانگی 25 درصد است

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به سامانه گارانتی بیان داشت: این سامانه دو هفته آینده رونمایی خواهد شد که نقش قابل توجهی در کنترل بازار کالاهای مصرفی و با دوام خواهد داشت.

تابش با اشاره به مصوبه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: بر اساس این مصوبه ثبت قیمت لوازم خانگی در سامانه ۱۲۴ الزامی است و هر ذینفعی فارغ از اینکه کالای لوازم خانگی آن تولید داخل و غیره و فارغ از نوع بزند مکلف است قیمت عرضه را در سامانه ۱۲۴ ثبت کند.

وی در مورد افزایش قیمت لوازم خانگی بیان داشت: براساس بررسی های انجام شده در ستاد تنظیم بازار حداکثر افزایش قیمت مجاز برای تلویزیون ۲۰ درصد و برای سایر لوازم خانگی ۲۵ درصد تعیین شده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند