کدخبر: ۳۴۵۶۸۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

افتتاح حساب ۱۱ هزار متقاضی طرح ملی مسکن​/۱۰۵ هزار متقاضی دریافت تسهیلات مسکن

اقتصادنیوز: مدیر امور اعتباری بانک مسکن از افتتاح حساب ۱۰ هزار و ۹۸۵ نفر از متقاضیان طرح ملی مسکن با آورده اولیه ۱۱۰ میلیارد تومانی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، محمدحسن علمداری با یادآوری این‌که تاکنون 10 هزار و  985 نفر با آورده حدود 110 میلیارد تومانی برای دریافت واحدهای طرح ملی مسکن در بانک مسکن افتتاح حساب کرده‌اند، اظهار کرد:  بانک مسکن پرداخت تسهیلات 100 میلیون تومانی را برای 140هزار واحد مسکن ملی پذیرفته است.

وی  یادآور شد: اجرای طرح اقدام ملی مسکن با هماهنگی چهار نهادِ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، شهرهای جدید و اداره کل راه و شهرسازی استان ها اجرایی وعملیاتی می شود که این چهار نهاد در واقع نماینده سازمان ملی زمین و مسکن در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هستند.

وی تصریح کرد: بانک‌مسکن با هر چهار نهاد برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن تفاهمنامه همکاری امضا کرده و پذیرفته است که تسهیلات 140 هزار واحد طرح ملی مسکن بر اساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به واجدان شرایط پرداخت کند.

مدیر امور اعتباری بانک‌مسکن گفت: تاکنون  سازمان ملی زمین و مسکن 30 هزار واحد، شهرهای جدید 30هزار واحد، بنیاد مسکن 20هزار واحد و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) 25 هزار واحد را برای دریافت تسهیلات به بانک مسکن معرفی کرده‌اند. ضمن این که مجموع افراد معرفی شده به بانک مسکن را برای دریافت تسهیلات مسکن ملی تاکنون  105 هزار واحد است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند