مهلت پایانی ثبت نام در پیش فروش سایپا

کدخبر: 350918
اقتصادنیوز: طرح پیش فروش مشارکت در تولید سایپا که از روز یکشنبه ۲۹ تیر ماه آغاز شده بود، امروز پایان می‌یابد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تجارت نیوز، متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا مراجعه و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند.

شرایط اختصاصی روش فروش مشارکت در تولید:

۱ -پیش فروش مذکور با نرخ غیر قطعی بوده و هیچگونه مبلغی بعنوان پیش دریافت، تا قبل از اعالم اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی اخذ نمی‌گردد.

۲ -درصورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت‌بندی زمان تحویل خودرو مطابق ضوابط ابلاغی از کمیته خودرو صورت خواهد پذیرفت.

۳ -ظرفیت ثبت نام در روش پیش فروش فوق متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپا می‌باشد.

۴ -فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف سه روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

۵ -پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین می‌بایست ظرف۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه علیالحساب پیش پرداخت نرخ خودرو اقدام نمایند.

۶ -در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، امتیاز ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی ابطال خواهد شد.

۷ -در روشهای پیش فروش، نرخ نهایی خودروها به نرخ روز شرکت بوده و بر اساس نرخ زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه خواهد شد.

۸ -مابه التفاوت نرخ خودرو در زمان ارسال دعوتنامه و به نرخ روز شرکت از مشتریان گرامی اخذ خواهد شد.

۹ -در زمان صدور دعوتنامه، مبلغی از بهای خودرو کسر می‌گردد و سند خودرو بمدت یکسال در رهن شرکت سایپا باقی خواهد ماند، باقیمانده بهای خودرو و هزینه‌های متعلقه در زمان فک رهن دریافت می‌گردد.

۱۰ -امکان تسویه پیش از موعد و فک رهن به هیچ عنوان میسر نمی‌باشد. بدیهی است پس از مدت یکسال و تسویه حساب بهای خودرو توسط مشتری، سند خودرو از رهن خارج می‌گردد.

۱۱ -رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ‌های قابل عرضه، انتخاب خواهد شد.

۱۲ -امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه برای خودروها به‌صورت اختیاری فراهم می‌باشد. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت از مشتریان اخذ می‌گردد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما