کدخبر: ۳۵۱۴۱۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

خرید طلا در فرصت مناسب + پیش بینی

اقتصادنیوز: ​یکی از دغدغه های سرمایه گذاران و مردم در شرایط نامناسب اقتصادی حفظ سرمایه شان می باشد. طلا یکی از کالاهایی است که می تواند سرمایه افراد حفظ کرده و آن را از آسیب های ناشی از بحران اقتصادی و تورم مصون بدارد.

به گزارش اقتصادنیوز، به نقل از سایت طلا؛ طی ماه های گذشته خرید طلا توسط سرمایه گذاران به شکل بی سابقه ای افزایش یافته است چرا که با شیوع بیماری کووید-19 بر اثر ویروس کرونا بحران های اقتصادی شروع شده و آن ها برای حفظ سرمایه خود به این بازار رو آوردند.

قیمت طلا در ماه های گذشته و از ابتدای شیوع بیماری کرونا رو به افزایش گذاشته و هم اکنون در بالاترین میزان چند ساله خود قرار دارد که باعث شده تا خرید طلا در حال حاضر سخت تر و پر ریسک تر از چند ماه پیش شود. اما آیا هنوز خرید طلا یک کار منطقی محسوب می شود؟

در جواب این سؤال باید پاسخ مثبت داد. چراکه همچنان پیش بینی ها و نمودار های طلا نشانگر بالا رفتن قیمت آن می باشند. یعنی هرچند باید قیمت طلا را بالا تر از چند ماه پیش بخرید ولی باز هم سود خواهید کرد.

کارشناسان بازار پیش بینی می کنند که قیمت طلا طی چند ماه آینده(کمترین پیش بینی سه ماه می باشد) به 2000 دلار خواهد رسید که نسبت به قیمت فعلی آن بیش از صد دلار سود در هر انس را تضمین می کند.

این مطلب برایم مفید است
164 نفر این پست را پسندیده اند