هر هفته با سهام عدالت

تغییرات سبد بورسی سهام عدالت + جدول

کدخبر: 424928
اقتصادنیوز: ارزش سبد بورسی سهام عدالت در هفته دوم تیرماه 1400 دوباره در کانال صعودی قرار گرفت. آیا هفته پیش رو برگه های سهام عدالت دوباره با افزایش ارزش روبه رو خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز، ارزش سبد بورسی سهام عدالت دوباره در مسیری قرار گرفته که به نظر میرسد میتواند در آستانه ورود به سطوح جدید قیمتی باشد. با بازدهی 2 درصدی شاخص بورس در یک هفته گذشته و مسیر گاه بیگاه ممتد صعودی شاخص، ارزش سبد بورسی سهام عدالت هم در یک پستی و بلندی، بالاتر از نقطه آغازین در تیر قرار گرفت.

با توجه به اینکه سهام حاضر در سبد بورسی سهام عدالت از شاخص‌سازها تشکیل یافته اند، بازیابی توان شاخص سازان میتواند به ادامه مسیر صعودی ارزش سبد بورسی سهام عدالت کمک کند. مسیر قیمتی شاخص سازها نوسانی بوده و بزرگترهای بازار البته پتانسیل رشد بیشتر را دارند.

باتوجه به اینکه خط بورس در مسیر صعودی قرار گرفته و نشانه هایی مبنی بر تقویت بنیه سمت تقاضا دیده میشود، میتوان امیدوار بود که با صعود شاخص سازها، ارزش سبد بورسی سهام عدالت هم دوباره در سطوح جدید قیمتی قرار گیرند.

شیب خط قیمتی سهام عدالت البته در دو روز پایانی کاری هفته گذشته تقریبا ثابت متمایل به صعود بوده و این خط میتواند دوباره با شیب مثبت دنبال شود، اما با چالش های پیش روی بازار، ممکن است دوباره تردید باقی مانده در سمت تقاضاصعود شاخص را متوقف یا اینکه پیکان ارزش سهام عدالت را کُند کند.

  • جدول سهام عدالت
  • سهام عدالت دو
  • سهام عدالت یک
تیتر یک
  • صدر: از این پس سلاح‌ها صرفاً باید در اختیار دولت باشــد

    اقتصادنیوز: اگرچه زمانی شبه نظامیان حامی‌ مقتدی صدر با نیروهای اشغالگر در نبرد بودند و ایالات متحده در تلاش بود وی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما