کدخبر: ۳۱۴۳۱۴ لینک کوتاه

عامل صدای انفجار در لندن مشخص شد

اقتصادنیوز: ساعاتی پیش بر اثر انفجار مهیب صوتی در پایتخت انگلیس، خانه‌ها در لندن به لرزه درآمدند اما پلیس اعلام کرده که علت آن شکسته شدن دیوار صوتی بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، صبح یکشنبه، به دنبال وقوع یک انفجار صوتی مهیب در «لندن» پایتخت انگلیس، خانه‌های بسیار زیادی دچار لرزش شدند و هزاران نفر از خواب پریدند.

روزنامه انگلیسی «سان» در این خصوص گزارش داد، انگلیسی‌های مستقر در «کمبریج»، «هرتفوردشایر» و سراسر شمال لندن خبر دادند که صدای مهیبی را شنیده و گمان کرده‌اند انفجاری رخ داده است.

پلیس لندن تأیید کرد که صدای مهیبی که حدود ساعت 04:20 صبح امروز (یکشنبه)، ترس و واهمه‌ای را در میان مردم ایجاد کرد، در نتیجه شکستن دیوار صوتی توسط جنگنده‌ها بوده است.

یکی از سخنگویان پلیس در ادامه افزود: «جای نگرانی وجود ندارد». پیش از این پلیس تأیید کرده بود که به دنبال بررسی «گزارش‌های ناشی از صدای مهیب» است اما اطلاعی از وقوع یک انفجار ندارد.

پلیس لندن در پی انجام تحقیقات اعلام کرد که صدای مهیبی در سراسر شمال لندن و مناطق اطراف آن شنیده شده است که در نتیجه انفجار صوتی هواپیماهای نیروی هوایی سلطنتی انگلیس بوده است و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

بسیاری از انگلیسی‌ها در شبکه‌های اجتماعی نوشتند که شدت انفجار به اندازه‌ای بالا بوده است که خانه‌های آنها دچار لرزش شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند