کدخبر: ۳۱۶۴۴۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
لیست احتمالی اصولگرایان در مجلس را ببنید/ چه کسی سرلیست می‌شود؟

لیست احتمالی اصولگرایان در مجلس را ببنید/ چه کسی سرلیست می‌شود؟

اقتصادنیوز: هرچه به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک می‌شویم مناسبات سیاسی پیش رو آشکارتر می‌شود و آرام‌آرام زمزمه‌های لیست‌های جناح‌های سیاسی معلوم می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نامه نیوز، بعد از پایان ثبت‌نام داوطلبی نامزدهای مجلس، جلسات شورای وحدت اصولگرایان به‌صورت فشرده‌ای در حال برگزاری است؛ در این جلسات نمایندگان طیف‌های مختلف و برخی شخصیت‌های موثر اصولگرایان حضور دارند. گویا یکی از چالش‌برانگیزترین بحث‌ها فعلا اختلاف میان جبهه پایداری با جریان محمدباقر قالیباف است اما جدای از این بحث‌های پرچالش سیاسی آنچه به‌عنوان یک دستورکار ویژه در جلسات شورای وحدت مطرح است، انتخاب افراد برای حضور در لیست است.

از قرار معلوم تا اینجای کار سهمیه‌هایی برای بعضی طیف‌ها و جریان‌های اصلی حاضر در انتخابات در نظر گرفته شده است. خبرنگار ما مطلع شده است که همچنان بحث‌هایی درباره تعداد این سهمیه‌ها وجود دارد و چانه‌زنی در این خصوص ادامه دارد. همچنین در گفت‌وگوهایی که با چند چهره نزدیک به شورای نیروهای انقلاب داشته است به لیستی از افرادی که تاکنون بیشترین شانس قرار گرفتن در فهرست نهایی اصولگرایان در تهران را دارند، دست یافته است که ادامه این لیست را مشاهده می‌کنید.

637444_889

این مطلب برایم مفید است
257 نفر این پست را پسندیده اند