توصیه سردار تنگسیری به آمریکا: پیش از انتقام سخت از منطقه بروید/ ۱۲۰ هزار سرباز دشمن در تیررس جبهه مقاومت

کدخبر: 319952
اقتصادنیوز: دریادار پاسدار علی تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی در کرمان در جمع خبرنگاران با تاکید بر این‌که حتما انتقام خون سردار سلیمانی از دشمنان گرفته خواهد شد، اظهار کرد: دشمنان خواهند دید که حاج قاسم‌ها انتقامی سخت می‌گیرند، اما زمان و جغرافیای انتقام را ما مشخص می‌کنیم نه دشمنان‌مان.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، وی تصریح کرد: پیام ما به دشمنان این است که از منطقه بروند؛ ماندن‌شان هم معضلی برای منطقه است و هم برای‌شان هزینه‌های بسیار سنگینی در بردارد؛ پیش از آن‌که از آنها به سختی انتقام گرفته شود، از منطقه بروند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان خاطرنشان کرد: نیروی دریایی سپاه همیشه آماده و پا در رکاب و گوش به فرمان ولایت است و آمادگی کامل داریم که فرمان ولی امرمان را اجرا کنیم. در دریاها و جزایر آمادگی کاملی داریم و با وضعیتی که پیش آمده آمادگی خود را بیشتر خواهیم کرد.

شناورها و پایگاه‌های آمریکایی در معرض حمله قرار دارند

به گزارش ایرنا، عبدالمحمد رئوفی‌نژاد دوشنبه شب در تجمع بزرگ مردم دزفول در محکومیت ترور شهید قاسم سلیمانی در حسینیه ثارالله این شهرستان گفت: تمامی رزمندگان جبهه مقاومت مختارهای زمان هستند و این اقدام نابخردانه آمریکا را در سرتاسر جهان بی‌پاسخ نمی‌گذارند. پرچم یالثارات القاسم باید بالا برود و انتقام سخت و قاطعی از یزیدیان زمان گرفته شود، امروز اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها خواب و قرار ندارند چون می‌دانند ما مرد عمل هستیم.

معاون قرارگاه مرکزی خاتم الانبیای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنان سید حسن نصرالله در محکومیت ترور حاج قاسم سلیمانی را یادآور شد و افزود: اکنون شناورها و ناوهای هواپیمابر مهم آمریکا و همچنین پایگاه‌های نظامی این کشور و در معرض حمله هستند.  ۱۲۰ هزار نفر از سربازان دشمن در تیررس جبهه مقاومت هستند. آمریکایی‌ها خود را در دام صهیونیست‌ها گرفتار کرده اند، آمریکا از یک سو بحث مذاکره را پیش می‌کشد و از سوی دیگر با ترور حاج قاسم سلیمانی اعلام جنگ می‌کند. برخی از سلاح‌های ما در معرض دید قرار گرفته‌اند و بسیاری دیگر در میدان جنگ به نمایش گذاشته می‌شوند.

معاون قرارگاه مرکزی خاتم الانبیای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا خطاهای راهبردی در برخورد با انقلاب اسلامی داشته است، اظهارداشت: این بار نیز آمریکا با ترور شهید سلیمانی خطای بسیار بزرگی مرتکب شد. ایجاد اتحاد و همدلی در ایران و عراق را از برکت خون پاک شهیدان سلیمانی و المهندس دانست؛ بزودی شاهد قاطع‌ترین برخورد در زمان و مکان مناسب با آمریکایی‌ها خواهیم بود.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما