کدخبر: ۳۲۰۶۰۳ لینک کوتاه

فوت نماینده بوشهر تکذیب شد

اقتصادنیوز: از صبح امروز اخباری مبنی بر "فوت نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم" در فضای مجازی و برخی از رسانه های محلی منتشر شد که طی تماس با دفتر این نماینده جویای حال وی شدیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مسئول دفتر نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم ضمن تکذیب این خبر گفت: متاسفانه از صبح امروز تماس های متعددی از سوی ادارات، و افراد داشته ایم، آقای خدری اکنون تهران هستند و حالشان خوب است.

روابط عمومی این نماینده در پیامی به ایسنا نوشته است: "صبح امروز خبری مبنی بر ایست قلبی و درگذشت دکتر عبدالحمید خدری نماینده محترم مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در فضای مجازی منتشر شده است. متاسفانه چرا برخی برای دیده شدن چنین شایعاتی را دامن می‌زنند. مگر نشر خبر تلخی مثل مرگ درباره یک نفر چقدر اهمیت دارد که اینطور با عجله و بدون ذکر منبع باعث نگرانی مردم می شوند، ضمن تکذیب خبر فوق به اطلاع عموم شهروندان عزیز می رسانیم که دکتر عبدالحمید خدری در صحت و سلامت کامل به سر می برند."

همچنین در بیانیه ای که مشاور رسانه ای نماینده بوشهر به رسانه ها ارسال کرده آمده است: "این اخبار از اساس کذب بوده و به دور از اخلاق و انسانیت است."

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام عبدالحمید خدری، نماینده فعلی مردم بوشهر، گناوه و دیلم بوده که برای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی نیز کاندید شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند