کدخبر: ۳۲۴۵۱۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
محسن هاشمی: کارگزاران نتوانست لیست ۳۰ نفره تهران را پر کند؛ به ۱۵ یا ۱۶ نفر رسیدیم

محسن هاشمی: کارگزاران نتوانست لیست ۳۰ نفره تهران را پر کند؛ به ۱۵ یا ۱۶ نفر رسیدیم

اقتصادنیوز:‌ محسن هاشمی، رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: در جلسه انتخاباتی این حزب نتوانستیم در تهران به لیستی ۳۰ نفره برسیم و به ۱۵ یا ۱۶ نفر رسیدیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، محسن هاشمی در نشستی در حاشیه جلسه شورای شهر تهران گفت: همان گونه که اعلام شده شورای عالی اصلاح طلبان لیستی برای انتخابات نمی‌دهد، اما احزاب به صورت جداگانه می‌توانند لیست بدهند و توصیه هم شده که لیست بدهند.

او افزود: در حال حاضر احزاب مشغول هستند تا ببینند آیا از میان کاندیدا‌های باقی مانده و تاییدصلاحیت شده می‌توانند لیست کاملی بدهند تا به میدان بیایند یا نه.

هاشمی ادامه داد: ما خودمان دیروز در کارگزاران جلسه داشتیم، اما نتوانستیم ۳۰ نفر را پر کنیم؛ به ۱۵ یا ۱۶ نفر رسیدیم. امروز هم دوباره جلسه داریم تا بتوانیم لیست ۳۰ نفره را پر کنیم. بعد که احزاب لیست‌های خود را درآوردند می‌توانند با هم ائتلافاتی هم داشته باشند. مثلا ممکن است ما در کاگزاران نتوانیم به ۳۰ نفر برسیم بلکه ۱۵ نفر را معرفی کنیم و بقیه ار از احزاب دیگر قرض بگیریم.

او درباره دست باز اصولگرایان برای انتخاب لیست به دلیل تعدد کاندیدا‌ها و در مقابل دست بسته اصلاح طلبان با لحنی شوخ طبعانه گفت: بله، این منصفانه نیست. اما خداوند طرفدار مستضعفین است و امیدواریم که مستضعفین را کمک کند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند