کدخبر: ۳۲۴۷۲۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
شنیدم که اصلاح‌طلبان درصدد ارائه لیست برای انتخابات هستند

شنیدم که اصلاح‌طلبان درصدد ارائه لیست برای انتخابات هستند

اقتصادنیوز: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: خبری که دیشب شنیدم حاکی از آن است که با توجه به اینکه تعداد دیگری از نامزدهای اصلاح‌طلبان از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند، اصلاح‌طلبان درصدد ارائه لیست هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در پاسخ به سولی مبنی بر اینکه ارزیابی شما از عملکرد حکومت در چهل و یکمین سالگرد انقلاب چیست گفت: وقتی نظام خودمان را با نظام‌های دیگر مقایسه کنیم و همچنین نظام خودمان را با نظام قبل از انقلاب مقایسه می‌کنیم می‌بینیم در حوزه‌های مختلف به یک استقلال سیاسی رسیده‌ایم. شما در هیچ کشوری نمی‌توانید ببینید که استقلال سیاسی کشور ما وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: کشور ما براساس آرا عمومی اداره می‌شود و رهبران کشور به صورت مستقل و بدون اینکه از جایی دستور بگیرند کشور را اداره می‌کنند. در غالب حوزه‌ها از جمله علم، فناوری، بهداشت و نظامی جمهوری اسلامی در چهل سال گذشته پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای داشته است.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه اصلاح‌طلبان با توجه به ردصلاحیت ها اعلام کردند که لیست ارائه نمی‌دهند، انتخابات پیش رو را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: خبری که دیشب شنیدم حاکی از آن است که با توجه به اینکه تعداد دیگری از نامزدهای اصلاح‌طلبان از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند، اصلاح‌طلبان درصدد ارائه لیست هستند و پیش‌بینی می‌کنم باز هم مانند سایر انتخابات همه جریان‌های سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا حضور پرشکوهی خواهند داشت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند